Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyikkel szeretsz jobban...

Melyikkel szeretsz jobban füvet vágni?

Figyelt kérdés

Pengével vagy damillal?


Én damillal, mert kevésbe veszélyes és jobban le tudja nyírni a füvet, le is égeti, nagyobb a vágóhossza



2018. aug. 6. 23:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Én nézni szeretem leginkább,nem csinálni!
2018. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

"Én nézni szeretem leginkább,nem csinálni!"

:)

Most nem ez a kérdés XD!

Pengével vagy damillal szereted nézni?

2018. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Pengével, ami a traktor alatt forog.
2018. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%
Piros kezet kaptam a kérdezőtől, és és mégis 81%-ban hasznos a válaszom, hogy lehet ez?:o
2018. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%

Eleve egy hülyeség a kérdés is, hiszen ki az aki szeret füvet vágni??

Amúgy egy normális kertben kizárólag fűnyíróval lehet egyenletes szép gondozott gyepfelületet létrehozni.

Ezeket a damilos szarokat pedig csak ott használja az ember, ahol nem fér el a fűnyíróval.

Árokparton megteszi de ott is megkérdőjelezhető, mert a port kavarja, meg lövöldözi a kavicsokat az elhaladó autókra.

Csak köhög és krákog tőle az ember...

2018. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%
Haladós az, ha nincs miért talajt egyengetni, tengelyt meg nem szeretünk egyengetni! Időhiányosoknak is jó, egyszer nyolc egymást követő vasárnap volt zuhogó eső álló nap, na utána azért jó volt a kasza. A kavicsokat meg nem muszáj felverni, kis gyakorlattal megy az anélkül is.
2018. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%
Pengével. A Gillette-re esküszöm, annak nincs párja! Kicsit sokáig tart vele, de ráérek!
2018. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"A kavicsokat meg nem muszáj felverni,"


Valamiért mégis kötelező nekik a pleximaszk, amikor az utak mellé kivonul egy komplett brigád.

2018. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nekem már verte a kavicsot a szemembe, elég xar tud lenni... én otthon magamnak nyírom akármennyire rossz az a szemüveg anélkül és a fülvédő nélkül el nem indulok
2018. aug. 8. 13:07
 20/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy benne van a pakliban, még nem kötelező ökörbarom módon a szádba lapátoltatni vele az összeset... Erőgép, kell a védőszerkó, de a sajátodra hadd legyints már ha bajosan rövid a kavicsosban! Nem nyírod, csak ha nagyobb, nagyon ritka nyeremény egy-egy felröppenő kő így. Szóval szerintem ez nem hátrány, ahol az, ott más hátrány van.
2018. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!