Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kútgyűrűt hogyan fúrjak meg?

Kútgyűrűt hogyan fúrjak meg?

Figyelt kérdés

Öntözéshez a kútból venném a vizet, de a föld alatt elvezetve, valahol szeretném megfúrni hogy egy 2-3 cm luk legyen rajta.


Vastag fúrószár, vagy körvágó?


Kibirja ezt a gyűrű vagy képes eltörni?


2018. aug. 12. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Fúrókalapáccsal sztem kifúrható. Nagyszüleimnèl is a hidrofor miatt kifúrták/vèstèk úgy 30 ève
2018. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy egy kb. 20-as lyukat fúrj, nem kell "körvágó", gondolom én koronafúróra gondoltál, szerintem ilyen pici méretben nincs is ilyen. 20-25-ös vídiás fúrószár. Nem törik el, dehogy! Ha nincs ehhez otthon nagyobb géped, akkor keress egy helybéli szakit, villanyszerelőt, víz, gáz, fűtésszerelőt. Nem ismerem a körülményeket, de akár pl. egy villanyszerelő nem árt ahhoz, hogy kényelmesebbé tedd ezt az egész történetet, ha leakarsz ásni csövet, merem feltételezni, hogy valahol lesz egy "csap" csatlakozás gyanánt. No ha mellé tennél egy kapcsolót, ami a szivattyút kapcsolja (már ha nem lesz házi vízmű), akkor az úgy sokkal kényelmesebb, mint a szivattyút valahová mindig bedugni, kihúzna, no meg ha már ásol, akkor a betáp kábel is bekerülhetne a földbe.
2018. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!