Kezdőoldal » Otthon » Kert » Láncfűrész (Flinke elvileg...

Tom0919 kérdése:

Láncfűrész (Flinke elvileg német), az üzemanyag keverékhez milyen olajat vegyek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont olyat,amit más hasonló gépekhez használnak .

Csak a keverési arányra kell figyelni .

2018. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb 2T olajat.
2018. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam ilyen fűrészt, de megeszem a láncot róla, ha nem kínai gyártmány.

A kínai gépeimbe ugyanúgy fullszintetikus olajat teszek, mint a komolyabb gépeimbe. Abból kiindulva, hogy mégiscsak tovább tartanak, ha rendes olajat kapnak.

[link]

2018. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Flinke, kraftech, demon stb mind kínai. Szerintem a legjobb ár-érték arányú 2T olj, az ELF moto 2 tech 100% szintetikus. Évek óta használom. Füstje semmi. Lerkódást nem okoz a dugattyún.

1:25 re keverd. 2,5 L benzinhez 1 deci olaj.

2019. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Akkor többe fog kerülni az olaj, mint a gép ...

Ezekbe a szarokba bármi jó, használt sütőolaj is.

2019. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MOL Dynamyc Garden 2T egy liter 1410ft és ez elég a géped egész élet tartalmához:) ha megnézed a Stihl olajakat a közép minőséget 3900ft ért kapod meg ,és ez még mindig csak fél szintetikus. A teljesen szintetikus HP ultra még egy ezressel drágább.12 évet használtam egy McCulloch 346 barkácsgépbe a Mol olajat ipari célokra (Ács)tavaly meg gyűrűztem de a hengerben nincs kopás.Szerintem olcsó gépbe ennél drágább olajat fölös bele locsolni,de mindenki maga döntse el(ez mostanság divatos mondás..)
2019. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!