Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tényleg ennyire vacak márka...

Tényleg ennyire vacak márka ez a Straus, mint amilyennek mondják? Lombfúvó kellene.

Figyelt kérdés

Ezek a kínai benzines kerti gépek tényleg ennyire rosszak, vagy csak nem kapják meg az általánosnál magasabb szakértelmet? Értem ez alatt, hogy pl. nem hagyják hűlni, gyenge minőségű 2t olajjal üzemeltetik.

Egy lombfúvóra lenne szükségem, benzinesre a kert nagysága miatt. Heti 10-20 percet üzemelne, míg a járdáról és a ház környékéről a falevelet összefújom.Régen multikban is láttam a fent említett márkát, de mostanában nem, pedig a garancia miatt csak onnan venném.

Itt egy link hozzá,csak ezt találtam:

[link]



2019. febr. 21. 20:28
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
Azt mondják ez az összes márka legalja. Egyszer kaptam egy ilyen márkájú dekopírt. Valahol megvan a műhelyben bevágva az asztal alá. Nem idegelem vele magam. Nézz valami mást inkább.
2019. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kerüld nagy ívben .

Már 2 éppel fürödtem be .

2019. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Meggyőztetek!
2019. febr. 21. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:
A kilazuló csavarok, túl puha anyagok, túl vékony, túl rövid alkatrészek, hibás tömítések világában tökéletesek.
2019. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Maga a motor egyébként a szűk keresztmetszet ezeknél a gépeknél? Hasonló árkategóriás, de elektromos gép jó lenne?
2019. febr. 21. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:

NEM!

Én 3 éve vettem,"akcióban" 8990 ft volt...

Olyan sz@r vékony anyagból van a cső,ahogy egymás felett van a két cső,a felső a szívó,az alsó a fújó,-na ez a kettő között a műanyag a toldásnál úgy el van deformálódva(hosszában szinte végig),hogy itt~ott kisujjnyi rés van. Így a résen "elmegy" a szívó//fújó erő.

2019. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egész márka egy szűk keresztmetszet úgy, ahogy van. Ilyenkor legjobban a természetet sajnálom, hogy ilyen használhatatlan vackokba ölik a gyártók a Föld nyersanyagkészletét. Mert 2 vacak gép alapanyagából plusz egy kis odafigyeléssel, szakértelemmel már lehetne olyan gépet is előállítani, amellyel dolgozni is lehet. Volt mikor elkezdtem szétszedni egy ilyen gépet, hogy majd kimentek belőle bizonyos alkatrészeket. Nincs egyetlen olyan darabja sem, amelyet érdemes lenne eltenni vagy fel tudna használni az ember más géphez. Ócska, gyenge, silány minőségű kacat az összes. A kapcsoló összeég, a vezeték eltörik, elszakad, mert annyira vékony, a csapágy kimozdul a helyéről, a műanyag alkatrészek elhajlanak, elkenődnek, a csavarok rozsdásodnak, vagy elhajlanak, mert valami spiáter féleségből vannak legyártva. Szerszámkészlet esetén semmi hőkezelést nem kapnak a szerszámok. Sima "vasból" vannak kimunkálva. Se edve, se felülkeményítve nincsen egyetlen szerszám sem. A dugófejek az első használat után elkezdenek rozsdásodni, mert megsérül a vékony króm? réteg stb.
2019. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!