Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hangyairtas kertben? Hogyan?

Hangyairtas kertben? Hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnam kiirtani a hangyakat a kertbe a haz korul? akarmerre lepek mindenhol hangyabolyok vannak. sajnos a hazba is feljonnek a sarkokban. van valami olyan irto ami a vizzel leszivarog a foldbe ahol.sokan vannak?

2019. márc. 21. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy spiccelsz rá rendszeresen ecetet, vagy szórsz rájuk időnként sütőport.
2019. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a BROS hangyairtó por vált be. Lehet kiszórni a port a hangyabolyra és fel lehet oldani vízben is.

Nemrég vettem egy elektromos gyomirtót. 650 fokos levegőt fúj. Azt akarom még kipróbálni a kis mocskok ellen.

2019. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, én ezekben nem bízom.

Az ecet csak azokra hat, amiket sikerül lespriccelni. A sütőport nem hajlandók elvinni, bármit is írjanak a neten, se magában, se porcukorral keverve, se valami kajára téve.

Tavaly több bolyt is megkínáltam a kertben ezzel a Brossal, de egyik boly se szűnt meg. A gyomirtó csak a föld tetejét tudja felmelegíteni, mert a föld rosszul vezeti a hőt.

Ami egész biztosan hat, az a Galition talajfertőtlenítő, idén majd ezzel adok nekik, tavaly rengeteg kárt okoztak. Szét kell szórni a boly felett, és bekapálni. De csak EU-n kívülről lehet beszerezni, mint minden valóban hatásos szert (pl. Szerbiából szokták hozni eladásra is), és nem is drága.

2019. márc. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszonom mindenkinek!

szerbiaban van egy neten keresztuli ismerosom megkerdezem ot :)

2019. márc. 22. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!