Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen virágot javasoltok?

Milyen virágot javasoltok?

Figyelt kérdés
Most költöztem a jelenlegi házamba. Van egy egész helyes konténer(?) a kert közepén, amiben a korábban itt lakó néni muskátlit tartott. Mire beköltöztem már fagyott, néni már - én pedig még nem tudtam megmenteni. Szeretnék a helyére olyan növényt rakni, ami hosszú ideig virágzik, és bírja a fagyot. Védett helyen van, és a konténernek nincs alja, szabad földre van állítva. Valami látványos de relatív igénytelen virágot szeretnék. Mit ajánlanátok?

2019. ápr. 10. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
az egynyári virágok szoktak szinte őszig virágozni, az évelők pár hétig csak, például rakhatsz levendulát az magában is jól mutat ha meg elvirágzott levágod és kis erszénybe berakod a ruhák közé, jó illat lesz és a molyokat is riasztja
2019. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit takar az, hogy konténer? Jó lenne egy fotó, vagy legalább egy leírás róla. Miből van, milyen magas és széles, teljesen napos hely-e az a kert közepe, vagy egy nagy diófa is van ott a kert közepén, meg ami még fontos.

Tehát akkor valami évelő növényt szeretnél?

2019. ápr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!