Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hyundai Hyd-415 A fűkasza...

Hyundai Hyd-415 A fűkasza vélemény?

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy a címben említett kaszát.

Olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik használták is és van tapasztalatuk. Stihl meg husqvarna-t most haggyuk ilyen jellegű kommentekre nem vagyok kíváncsi.


2019. ápr. 18. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kínai motorral van nem ajánlom .
2019. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem dolgoztam még vele (nem túl valószínű ilyennek a válasza, aki használta), de kinézetre a szokványos kínai. Az árából ítélve nem ez a legjobb kínai.

Ha kicsi területre kell, és alkalomadtán ki tudsz cserélni rajta ezt-azt (piacokon lehet venni fillérekért mindent), akkor megpróbálhatod. Az biztos, hogy sokkal jobb ezzel dolgozni, mint egy 1 lovas Stihl-lel. Csak nem tart sokáig.

2019. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen kínainak tűnik és az is!

Árban közelít hozzá a híres neves straus de ezz lenne itt a leg főbb kérdés hogy ez a hyundai is ugyanolyan gagyi mint a straus vagy jobb? Valójában egészen pici az udvarom az tuti nem okoz neki problémát de lehet be csúszik időközben egykét kis maszek fűvágás is nyílván nem 1000m2 hanem kevesebb.

2019. ápr. 18. 23:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha olcsó kínai, akkor Demon nevűt keress. Most 26-ért adják a piacon, ismerősöm vett a múlt héten. Nekem kb. 3 éve van egy ilyenem is, hogy a másikat ne kelljen hurcolászni.

Hát nem egy fantasztikus dolog, de megy szépen, teszi a dolgát. Volt nekem is 1 LE-s Oleo-Mac gépem, amikor még nem volt semmi tapasztalatom a fűkaszákkal, de hát az egy kalap sz.r ehhez képest. Kiválóan ment, erőltettem is ész nélkül, hogy haladjak vele, de hát csak nem volt benne erő, nem volt hozzá nagy kerületi sebességű és vastag damil, nem lehetett vele haladni.

Sík területen nagy fűhöz lehet 1 LE-ssel tárcsát használni, de ahol sok mindent kell kerülgetni, oda damil kell, és erős gép.

2019. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokan ajánlották a demon fűkaszát végülis lehet azzal jobban járok mert alkatrészt olcsón tudok hozzá szerezni de ezen a márkán belül több fajta is van csak mert láttam 55 cm3 meg 43 cm3 kiadást is bár lehet hogy csak gépelési hiba volt.
2019. ápr. 20. 16:54
 6/6 Kosi86 válasza:
Sziasztok olyan kérdèssel fordulok hozzátok, nem rég vettem egy hyundai hyd 415 a fűkaszàt kuplung hàz vagy harang,eltört,tudtok valami oldalt ahonnan tudok rendelni hozzá? Köszönöm elöre is Sziasztok
2019. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!