Kezdőoldal » Otthon » Kert » Idén kb. mikorra várható a...

Idén kb. mikorra várható a sárgabarack beérése?

Figyelt kérdés
Már elég nagyok, pirosodnak, szerintetek másfél héten belül beérik? Sürgősen be kéne főznöm mert két hét múlva hosszú időre elutazok. Van esély?
2019. máj. 16. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Van esély, ha Spanyolországba utazol, és ott csinálod. :)

Ha mutatsz értékelhető fotót, akkor mondunk körülbelüli érést.

De nálam a legkorábbi (Aurora) 3 héten belül nemigen fog beérni. A későbbiek meg másfél hónap múlva.

2019. máj. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így látatlanba szerintem kicsi az esély, hogy beérjen. Max. befőttnek, de ugye annak nem kell nagyon puhának lennie. Nekem korai fajta volt, nagyon leves, de június előtt talán egyszer volt, hogy lekvárt tudtam főzni belőle.
2019. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Honnan írsz? Magyarországról? Itt most vannak a fagyos-szentek és elég hűvös van. De ne tegnap kezdődött. Nálam dió nagyságúak és zöldek, nyoma nincs még a pirosodásnak.
2019. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!