Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hülye lettem nem tudom kiszámo...

VeresKálménné kérdése:

Hülye lettem nem tudom kiszámolni:szőllőre TALENDO l/ha 8oo-1000 víz és l/ha 0,2-0,25 szer. Akkor 1 literhez mennyi? Ma akarok permetezni, van 3 tőke a kertecskémbe, nem sok de finom és meg kellene permetezni.

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0.2-0.25 milliliter. Fecskendővel kimérhető, de kell ott lenni utalásnak kiskertbe 10liter/vegyszernek is.
2019. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 literhez osztod ezerrel..ahogy előttem írták, injekciós fecskendővvel kell adagolni. Van olyan permetszer, amihez adnak fecskendőt, csak az adagot nem írják le. Azt bizony ki kell számolni, ami kábé 10 másodperc.
2019. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon ritka az a növény védőszer,aminek a kis kiszerelésénél ez nem olvasható.

Pedig nagyon fontos lenne .A környzetvédelmisek,mezőgazdasági szakemberek azt szajkózzák,ne használjunk több vegyszert a kelleténél .

Amelyek eddig kiválóan hasznosak voltak ,azokat mind letiltották,vagy éppen a vásárlásukat tették lehetetlenné .Azt gondolják a kiskertesek hektárokon gazdálkodnak .

Ők meg a m2 nem ismerik .

2019. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!