Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyenek az elektromos fűnyírók?

Milyenek az elektromos fűnyírók?

Figyelt kérdés
Tönkrement a régi benzinesem, ideiglenes megoldás kéne. Agrimotor fűnyírók milyenek? 200 nm-re kellene, ahol rendes fű van, a kert többi része inkább gazos, ott a szegélyvágót fogom használni. De azt ugyebár a rendes fű nem szereti. 12 ezerért láttam ezt az elektromost, bár nem tudom milyen lehet.
2019. máj. 17. 23:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Hülyeséget beszélek fűkasza lesz az a szegélyvágó. :D
2019. máj. 17. 23:50
 2/5 anonim ***** válasza:

12 000-ért a 30 cm vágásszélességű van. Én ekkorát 100 négyzetméterre használok. Ha nem zavar, hogy nagyon sokat kell forgolódni, akkor lehet jó. Én (ha van rá keret) eggyel szélesebbet választanék.

A konkrét típust nem ismerem, de az elektromos fűnyíró jóval csendesebb, könnyebb, mint a benzines.

A hátránya a hosszú kábel. A "vágási terv készítésekor" figyelembe kell venni, hogy a kábelt ne vágd el.

A videomegosztó portálon található adatok szerint nem rosszabb és nem jobb, mint a jóval drágább áruházi márkák (nekem ugyan ez van más márkajelzéssel sokkal drágábban, elégedett vagyok vele)

2019. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó az elektromos, kb. 15 éve vettem a legolcsóbbat és hibátlanul működik. AL-KO.
2019. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minél gyengébb, annál kisebb fűben képes haladni. Ha 1-2 hetente vágod, akkor simán jó lehet, bár elég sok időbe telik vele, mert keskeny részt visz. Örök életű persze nem lesz ilyen sok használat mellett, de hát neked úgyis csak ideiglenesen kell.
2019. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvettem. Meglepően jól teljesít ennyi pénzért. 2 év gari van rá, a nagyra nőtt, nedves fűvel szépen elboldogult, persze gyakran pihentettem. De én úgy vettem észre, hogy a vetett füvet szebben le vágta, mint a benzines. Tervben van egy új benzines is azért, ugyebár a gyümölcsfák alatt gazos a terep, oda már komolyabb gép kell. Amúgy anyámnak egy ehhez hasonló gépe van, ő is nagyjából ekkora területre használja, 30 éves a gép.
2019. máj. 18. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!