Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az igaz, hogy nem érdemes...

Az igaz, hogy nem érdemes fűkaszát javíttatni mert a szerelő többe kerülne már mint amennyit a gép ér?

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 18:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A 10-es válasza a jó.Kérj árajánlatot a szervizbe előtte.Mert ha csak pl karbi,szöghajtás vagy olcsóbb alkatrész és nem teljes motor.Akkor még megéri,ha motor még működik és nincs szétkopva.
2019. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Fuxtech gépet, illetve attól fölfelé már érdemes javíttatni.
2019. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
20-25-30 ezres fűkaszát ? Olvastam előbbiektől,hogy nem igen érdemes.
2019. máj. 22. 19:50
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bírta, akkor jó lenne, ha írnál a hibajelenségről is, hátha elmondanánk, mit kell vele csinálni, mennyi a szakinál, miből áll otthon (videó linkelve, ilyesmi)... Tényleg, írd le a hibajelenséget töviről-hegyire!
2019. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Meg van szorulva a fűkasza
2019. máj. 23. 14:40
 16/20 anonim ***** válasza:

Ez is attol fugg hogy mi a hibája.

Egy kis utánajárással akár ha olyan a gond akkor meg tudjuk venni az alkatrészt és kicserélni.

Jó nekem könnyű mert értek hozzá,meg hozzám hozzák inkább mint szervizbe.


Aki meg nem ért hozzá azt még le is huzzák a szervizek.

Attol is fugg hogy mennyit használja a gépet.Ha nem sokat és ugy romlik el valami akkor lehet megéri még az olcsó gépen is kicserélni az alkatrészt.A gagyibb gépekhez meg nem is olyan drágák a cuccok.

Ha drágább a gép akkor megéri javittatni.

Pl kaptam egy stil láncfűrészt mert nem indult és a tulaj nem akart vele szenvedni.Régi masina de erős meg minden.

Karbiját kellett végul cserélni amit 10.000-ből megusztam és azota szépen teszi a dolgát.

Szoval nem mindegy hogy milyen a gép.

2019. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A gyártók érdeke az, hogy minél több terméket (pl. fűkaszát, mosógépet, stb ) tudjonak eladni.


Ezért ha nem menne tönkre magától, beleraknak egy gyengébb alkatrészt, hogy az kb. az ő általuk gondolt időben elromoljon. Olvass utána a neten a tervezett elavulás témának. (Tanulságos a női harisnyák és az izzólámpák esete 😂!)


Persze ez inkább az elvileg jobb minőségű árúkra nézve igaz.


Vagyis : Nagy százalékban ezt fogod hallani, hogy ne javíttasd, nem éri meg.

Ez azonban nem mindig igaz.

2019. máj. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
de,hogy ha nem a gyártót nézzük akkor általában ez igaz is szokott lenni,hogy drágább az alkatrész meg a javíttatás mint maga az eszköz
2019. máj. 29. 13:20
 19/20 anonim ***** válasza:
Piacon van henger is meg dugattyú is. Valamivel többért találsz online is pl. a Bulimoci meg a Fuxtec jó ilyen kínai motoralkatrészekben.
2019. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bár szerintem a berántó szétkócolódott benne. Piac, meg youtube, kínai berántó használata vagy ilyesmi.
2019. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!