Kezdőoldal » Otthon » Kert » 18-20 méter mély kútba milyen...

18-20 méter mély kútba milyen szivattyút vegyek?

Figyelt kérdés
kert locsolásra használnál csak. Volt egy kis búvár szivattyúm de hamar feladta a szolgálatot kellene valami komolyabb ami megfizethető is.
2019. jún. 8. 10:59
 1/7 A kérdező kommentje:
18-20 méter mire eléri a vizet így értettem
2019. jún. 8. 11:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Csőszivattyú/mèlykút szivattyú. Ès tudjon nyomni jóval többet mint a kútmèlysèg, mert a slag is ott van tovább.
2019. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Cső szivattyút,ami min.5 bárt tud .Eszedbe ne jusson mélykúti membránosat letenni,mert ez megfogja ölni a kutat.

Ebbe a kútba olyan 8.10 fokos víz lehet,közvetlen nővények levélzetének locsolására kevésbé alkalmas .

Aztán írhatod vissza nálad nem káros a hideg víz a növényekre .Ilyen választ is kaptam már .Tehát jó lenne a vízet nagyobb tartályba szívatni,onnan ellocsolni .

Még egy fontos,alkalmanként ne szívassál ki több vizet,mint a kút termelése .Mert a kút megadhatja magát .

2019. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy köbös tartályba nyomatom és ha felmelegedett azzal locsolok.



Ez jó lenne nekem?


[link]

2019. jún. 9. 10:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem igen.
2019. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez jó lenne. Azért majd mérd meg mennyit hoz percenként.

Ne hagyatkozz csak a leírásra .Percenként a 45 l nem kevés .

Ha ennyit termelne,10-12 perc után tartanék ugyan ennyi szünetet,a kút érdekében .Hirten sok víz kivétele nagy beáramlást okozhat,ami a homokot is magával hozhatja .

A kútfúrók ezt úgy nevezik,homokol a kút .

2019. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2019. jún. 11. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!