Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol tudok ültethető kávébabot...

Hol tudok ültethető kávébabot venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyetlen egy cserjét magamnak. Böngészgettem googleben, de nem találtam számomra releváns oldalt (ugyanis mindenki főzhető kávébabot keres).

Tudom, hogy nem kedvező az éghajlat Magyarországon a kávécserjéknek, úgyhogy ilyen kommentek nem érdekelnek.

Köszönöm előre is.


2019. jún. 8. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Elöször is, ha vam olyan teleltetö helyed, ami nagyon világos és 10-15 fok közti hömérséklete van, csak akkor érdemes belekezdeni.

Másodszor vannak a neten egzotikus magokat forgalmazó oldalak, ott néha lehet kapni. Viszont általában nem egy magot árulnak, és a portó is igen sok lehet.

Ami megoldás lehet, ha olyan kávét keresel, amit saját pörkölésre gondoltak, ez ugyanis a nyers, pörköltetlen kávé, ezek közt biztos van pár, ami csírázik.

Maga a növény nagyon szép, de teremni nem igazán fog, arra nem lehet számítani.

2019. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2019. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!