Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyire kell szigorúan...

Mennyire kell szigorúan betartani az élelmezési várakozási időt?

Figyelt kérdés
Lehet valami bajom, ha a 10. napon ennék pár szem cseresznyét a 14 napos ÉVI-s szerrel permetezett fáról?

2019. jún. 10. 13:09
 1/6 anonim válasza:
88%

Nagyon.

Lehet.

2019. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem viccből írják rá ezeket a várakozási időket. Tessék szépen betartani.
2019. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor inkább kivárom. Nagyon beindult az érése ebben a melegben
2019. jún. 10. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi .Itt minden túl van licitálva .

A tetvek meg vígan lakmároznak .

2019. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam én is, hogy amit ráírnak, jelen esetben ez a 14 nap csak ilyen nagyon biztonsági, és igazából már 8-10-nél se árt
2019. jún. 10. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A szabadforgalmú növényvédő szerek közül kb. az a legveszélyesebb, amiből 40 liter szabályosan bekevert szert meg kell innod, hogy meghalj. Az átlagos rovarölők halálos dózisa nagyjából annyi vagy nem sokkal kisebb, mint a konyhasóé, ami 3 g / testsúly kg.

Aki nem hiszi, nézzen utána.

Oké, én se szüretelek a 10. napon, de pár szem cseresznyét simán megkóstolok. Mert konkrétan ismerem a szereket, és a velük kapcsolatos információkat.

Minden anyagra létezik szuperérzékenység. Pl. vannak, akik egy mogyorószemet megesznek, és belehalnak. Így van ez a permetszerekkel is, úgy határozzák meg az ÉVI-t, hogy a szuperérzékenyek se haljanak bele, ha rendszeresen, hosszú távon nagy mennyiséget esznek a lepermetezett növényből. De nem 5 szem cseresznyébe halnak bele a szuperérzékenyek se a 10. napon.

2019. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!