Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi lehet a neve? Van egy...

Mi lehet a neve? Van egy kaktuszom, ami magasra nő, és leveleket hoz, amiből lesznek a tüskéi.

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 08:41
 1/4 titak ***** válasza:
Jó lenne róla egy kép is, hogy pontosabban meg lehessen határozni, de szerintem az a valami nem kaktusz, hanem valamiféle afrikai pozsgás növény lehet. Nézd meg jobban, hogy a "tüskék" tüskék-e. A kaktusztüske simán kitörhető, míg a pozsgásokból a "hússal" szakad.
2010. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem medvetalp.De azért jó lenne kép róla.Írd be a keresőbe és ott biztos van kép róla.Ha az akkor örülök hogy segíthettem.
2010. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Euphorbia trigona lehet a leírtak alapján. Írd be a gugliba biztióosan kiad képet róla.
2010. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. A 3. válaszolónak van igaza, rákerestem a név alapján, és ilyenem van.
2010. júl. 10. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!