Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan és mikkel dekoráljam a...

Hogyan és mikkel dekoráljam a szobámat, hogy egy kicsit feldobjam? (részletek lent)

Figyelt kérdés
eddig képek, poszterek voltak a falamon, de már kicsit unom, szeretnék valami újat és kreatívat(csak sajnos belém nem sok kreativitás szorult). bármilyen ötlet jöhet, falra, asztalra, szekrényre, vagy bárhová:D (a falam narancssárga)
2010. júl. 19. 23:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
engem is érdekelnének ilyenek..:D
2010. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Rázz fel egy palack szénsavas meggylevet, és engedd rá a falra. :)
2010. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

faltetoválás?

[link]

2010. júl. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Rengeteg lehetőség van. Nekem nagy kedvencem a "kreatíoskodás" XD Pl.: ha szereted a "csajos" dolgokat akkor vegyél kartonpapírt/ vagy keress kartondobozokat és akkor csak csomagoló papír kell. Aztán csinálj egy virágos sablont /keménypapír formára vágva/ virág, szivecske...stb. Aztán tedd a kartonra rajzold körbe és vágd ki. Ha van megunt csillogó körömlakkod azzal is feldobhatod lehened és száradni hagyod. Ha fallra szeretnéd rakni akkor kész is vagy csak fel kell ragasztani 1 csepp pill ragasztó és ott marad, de le is lehet szedni. Nekem is ilyen van csak csillagokkal én tettem a közepébe fényképet is. Vagy meg kehet csinálni függő dekornak is

ahoz csak annyit kell tenni hogy a kivágott figurából kettőt össze ragasztasz így mindkét oldala szines lesz. Aztán pici lyukat csinálsz rá és damillal befűzöd. A damil végét pedig a parnisra kötheted vagy a plafonra ragaszthatod és mivel mozod sokkal izgalmasabb. Ha kell küldök még tippeket.Csak szólj;)

2010. júl. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Tapéta! vagy rakhatsz a falra ijen sötétben világító csillagokatis:d nekemis vannak:D
2010. júl. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

én az egyik falamra kéz-és láblenyomatokat csináltam színes festékkel.és eddig mindenki aki a szobámban járt aláírta valamelyik falat és mindig rajzolgatunk is rájuk:)meg írtam rá foszforeszkálós filccel, így még sötétben is jól néz ki világosban pedig semmi nyoma:)meg az egyik égszínkék és van rajta egy Nap, mindig felvidít:)nyomtass ki képeket a nyaralásodról, a barátaidról vagy akármiről, és azokat rakd ki a falra. vegyél egy nagy tükröt:)vagy egy színes függőszéket vagy babzsákfotelt. van egy nagyon hosszú füzérem mozijegyekből..ez hülyén hangzik de tényleg:)nem egy tipikus dekoráció de szerintem nem sok embernek van mozijegyfüzér a plafonján.

sok sikert a szobádhoz!!

2010. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

00:31


nagyon jó lehet a kézlenyomat.. énis gondolkoztam már ezen.. igazából fekete falakat akarok és piros festékkel kéznyomokat:D

2010. júl. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi ötleteket, párat szerintem fel fogok használni. Akinek van még ötlete, az ne tartsa magában:D
2010. júl. 20. 14:02
 9/11 anonim válasza:

A tükrömre színes üvegfestékkel irkáltam fel szavakat meg rajzoltam virágot, szíveket.

Van egy nagy, üres, rózsaszín falam és már én is nagyon untam. Vettünk parafát, szinte az egész falat beteríti (az alja kb. az ágyam magasságában van). Összegyűjtöttem kiskoromból képeket, meg hívattunk elő nyaralásról képeket, meg amikkel a barátaimmal vagyok és azokat fogom kitenni...a képek mellé rakok emlékeket is. Mozis út mellé mozijegyet, vonatjegyet..bacardis kupakot. :D meg ilyeneket. :)

2010. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az én barátnőmnek is kéznyomatos a fala, de nem csak az, hanem a szekrányje is...De láttam olyat is aki a régi CD-ből csinált ilyan függönyfélét: összekötözte őket függőleges sorban, de csak három ilyen sort csinált, és kirakta a falára...XD
2010. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!