Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhaszekrény függöny vélemén...

Konyhaszekrény függöny vélemények?

Figyelt kérdés
Felújìtjuk a konyhàt. Mi magunk szeretnénk megépìteni. Tetszik a vidékies stìlus. Azt màr tudom hogy lesz pàr polc is, de mi a véleményetek az alsó konyhaszekrény függönnyel való takaràsàról? Esztétikailag és praktikussàg szempontjàból is kérdezem.

2019. dec. 14. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen hülyén néz ki, de emellett még kifejezetten értelmetlen ötlet, összeszedi a port, a zsírt a levegöböl, állandóan koszos hatása van (emellett még nem is higiénius), szóval én semmi esetre sem akarnék ilyet.
2019. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem vidékies stílus. Régen a konyhaszekrény felső, üveges ajtajára tettek függönyt. Vagy a kamrában a stelázsi polcai elé.
2019. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esztétikai és praktikusság szempontjából sem tenném. Nem is vidékies.
2019. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Főzőfülkének mondanàm inkàbb,de làtható az ebédlőből. Napi szinten hat személyre főzök,minden nap kenyeret sütök, nagy igénybevétel van. Praktikussàg miatt gondoltam a nyitott polcokra, függönyre, de lehet hogy nem okos ötlet mert sűrűn mosni kellene. Szeretnék sok mindent kézügyben elhelyezni. Szóval jöhetnek ötletek. Nem vidékies ez a stìlus? Nem ragaszkodok én a vidékieshez,csupàn a làthatóan elhelyezett eszközök nekem ilyen benyomàst keltenek.
2019. dec. 14. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Az esztétika azon múlik, milyen anyagot választasz. Ráadásul ízlések és pofonok....

Nálunk függöny volt a pici konyhában a polcok előtt, mert a szekrényajtókat nem lett volna hely kinyitni.

Válassz könnyen mosható anyagot, és varrj egyszerre 3-4 készlet függönyt. Így bármikor kimoshatod, rögtön fel tudsz tenni egy másikat.

A miénk rúdról lógott függönykarikákkal rögzítve, fél perc se kellett a kicseréléséhez. És persze nem csináltam nagy faksznit a mosásából, egyszerűen bedobtam a színes ruhák közé.

2019. dec. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szeretted ezt a megoldàst vagy szìvesebben vàlasztottàl volna ajtókat ha lehetett volna ?
2019. dec. 15. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!