Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel lehetne eltakarni az...

Mivel lehetne eltakarni az ágyam mellett lévő csúnya falat?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Festés, tapéta, lambéria, fototapéta
2020. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem eltakarni kell, hanem rendbehozni!
2020. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak egy kis részen akarok.. Ha festek az hülyén fog kinézni szerintem hogy csak ott lesz fehér
2020. febr. 7. 08:11
 4/7 anonim ***** válasza:
régebben nagy divat volt a faliszőnyeg, ami praktikus is volt, mert nem a falhoz ért hozzá az ember, nem volt hideg, a faliszőnyeget lehetett tisztítani.Láttam már különféle falburkolatokat is, ezeknek az a lényege, hogy ne a festett fal érintkezzen az ágyban fekvő emberrel, és lemosható vagy legalábbis takarítható legyen.Szerintem mindegyik megoldásnak megvan a mai modern változata, ami elfogadható. A legegyszerűbb szerintem, ami dekoratív is, nagyon könnyen megoldható, az a tapéta, ha elpiszkolódik, vagy megunod, ragasztasz rá másikat.
2020. febr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kis rész akkor poszter?
2020. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vegyél egy vödör jó festéket és fesd ki az egész szobát. Ha ügyes vagy, kisebb faljavítást gipsszel meg tudsz oldani.

A problémát meg kell oldani, nem rejtegetni.

2020. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak az ágy szélességébe ragassz tapétát, fel a mennyezetig, olyant válassz, ami elég dekoratív,jó lesz
2020. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!