Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Piros mint szoba szín tényleg...

Piros mint szoba szín tényleg nyugtalanító lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mindig is a piros volt a kedvenc színem és gondoltam ilyen lenne a hálószobám, de sokan mondták, hogy a piros nyugtalanító és taszító másrészt meg erotikus hangulatú lenne (kis romantikus szobácska) :D. Persze nem teljesen sötét pirosra gondoltam, hanem világosabbra pl: pipacs piros vagy ami nem vonzza nagyon a tekintet. Mit gondoltok róla? Meg persze fontosak hozzá a kiegészítők és a dekorációk a piroshoz, hogy ne csak az legyen feltűnő. Mennyire igaz amit hallottam?



2020. febr. 28. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
A piros valóban nm való háló szobának .
2020. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem olyan rossz.

[link]

2020. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első -lehet igazad van

Második -köszi pont ezeket néztem pár perce :D

2020. febr. 28. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Emeli a vérnyomást és a pulzust.
2020. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fesd csak az egyik falat pirosra, mint néhány fotón is látható, az ágy mögöttit. Így, ha bemész a szobába, élvezheted a piros szín látványát, de ha csak az ágyon pihizel, akkor nem látod.
2020. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3. ez komoly? a szín hogy van hatással ezekre? O_o nem is tudtam..:O
2020. febr. 28. 22:09
 7/9 A kérdező kommentje:
4. köszi ez klassz ötlet, de egy színűre szeretném a sok szín korábban sem tesztet, így azt hiszem kereshetek más színt. :(
2020. febr. 28. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég sűrűn mérem a vérnyomásomat, mert problémám van vele. A háló pont ilyen piros nálam is (inkább vörös) s bizton állíthatom, hogy a vérnyomásomra nincs hatással. :)

Ami még fontos hozzá az a fény, ugyanis nyeli a fényt nyilvánvalóan. Minden sötét falfelület így viselkedik, így a megvilágításához jóval több fény szükséges. Úgyhogy ha nagyobb helyiség, akkor akár több lámpában gondolkodj.

2020. febr. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azta köszi ezt nem gondoltam volna.

Akkor keresek más féle színt :D.

2020. febr. 29. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!