Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » IKEA hazhozszallitas?

IKEA hazhozszallitas?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom sok mindenkinek volt mostansag problemaja az ikeas rendelesekkel. de vegigolvasva jopar kerdest, arra jutottam hogy nekem nem ugyanaz a problemam valoszinuleg. En mar a fizetesig sem jutok el, mert amikor beirom az iranyitoszamot, kiirja hogy nem elerheto. Videkre most nem szallit az ikea? Ugyanis probaltam pesti iranyitoszammal es azzal engednè a rendelest. Esetleg ha tudja valaki hogy ez meddig tart elorelathatoan es megirna, megkoszonnem. Eleg surgos lenne a butor amit vennek, es ha meg hetek/honapok akkor talan mashonnan rendelem. Koszonom!

2020. máj. 6. 00:40
 1/8 A kérdező kommentje:
(Es nem azert nem elerheto mert nincs raktaron, mindharom uzletben van belole boven)
2020. máj. 6. 00:41
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Nincs olyan beállítás, hogy melyik áruházból kéred? Mert akkor rendeld vidékiből, hátha az jó.

Meg van olyan, hogy az időpont a problémás, aznapra nincs már kapacitás.

2020. máj. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg nem hívnád fel őket? Tőlük esetleg kapnál értékelhető választ is.
2020. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. ment a zold kez. probaltam hivni oket egyelore sikertelenul ezert is gondoltam h ott megkerdezem.
2020. máj. 6. 09:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol van az a vidék, és milyen (mekkora) bútor kellene? Érdemes átgondolni, házhozszállízás helyett lehet jobban megéri egy kis furgonnal elmenni érte és megvenni személyesen. Vagy egy nagyobb kombival, esetleg tetőcsomagtartós kocsival. A furgon napi bérlése olcsóbb is lehet, mint a házhozszállítás. Ha van valakinek a környéken ilyen autó, akár segítséget is lehet kérni.
2020. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy agyrol lenne szo es debreceni vagyok. Probalkoztam ismerosok, nem-debreceni iranyitoszamaval(kornyekbeli varosok) de azt sem engedi. Sztem most csak Pestre szallitanak, vagyis en igy gondolom. De ugy tunik vegul fuvar lesz belole. Koszonom a valaszt, nyomtam oda is egy zoldet:)!
2020. máj. 6. 11:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki ismeri az IKEA rendszerét, az fel sem emeli a telefont. ;) Az IKEA ügyfélszolgálata (és az egész kiszolgálói rendszere) még nyugalmi időben is siralmas és ha lehet ezt fokozni, a mostani helyzetben sikerült.

Viszont hivatalosan az egész ország területére kiszállítanak: "Amennyiben a Vásárló a megjelölt címre történő kiszállítást választotta, az IKEA Magyarország területén biztosítja a termékek kiszállítását a Vásárló által a Megrendelésében megjelölt címre (legfeljebb egy címre).".

Én adtam le sikerrel rendelést az elmúlt hónapban, de amíg ez sikerült, addig legalább huszonötször elutasított arra hivatkozva, hogy az adott irányítószámra nem vállalnak szállítást kapacitás hiányában. Szerintem a te problémád ugyanez! A megoldás pedig az, hogy nem módosítgatod az irányítószámot, hanem kitartóan próbálod leadni a valós adatokkal a rendelést, lehetőleg az éjszakai órákban. Akár 5-10 percenként ismételgetve a beküldést.

Én is próbáltam rájönni a titok nyitjára úgy, hogy kb. minden kombinációt végigpróbálgattam, beleértve hogy egy 20 grammost terméket próbáltam az IKEA saját irányítószámára kiszállíttatni, de még akkor is elutasított azzal, hogy kapacitás hiányában nem tudják teljesíteni. Aztán egyszer csak sikerült. Az én fél köbméteres csomagomat egyébként nem maga az IKEA hozta ki, hanem a DPD futárszolgálat, vagyis az IKEA csak összekészítette és becsomagolta a rendelést, úgyhogy érthetetlen, hogy mi a jelentősége az irányítószámnak. De lehet, hogy gyorsabban nyélbe tudod ütni a dolgot, ha ilyen cégekhez fordulsz: [link] Egyébként az IKEA facebook oldalán meglepő módon szoktak válaszolgatni ügyfélszolgálatosok.

2020. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves utolso, koszonom, pont ez a komment kellett h tudjam, probalgatnom kell sokszor. igy teszek. koszonom szepen! !!
2020. máj. 6. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!