Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Megéri ez a gamer szék?

Megéri ez a gamer szék?

Figyelt kérdés

eMAG-on találtam ezt a széket: [link]


A kérdésem az lenne, hogy olvasgattam a véleményeket, és jónak tűnik, de az ára és a márka miatt kérdéses, megéri megvásárolni?


2020. jún. 16. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára tudod, hogy sok minden helyzetbe lehet állítani. Tudod, mit vársz el tőle (gurulós, anatomikus). Tudod az árát is.

Ezek tudatában dönts.

Kisebb komfortú az enyém, de elégedett vagyok vele.

2020. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Soha nem értettem a gamerszék mániát, pl. felül a vállaknál miért van olyan támasz oldalt, mint az autókban a sportüléseken?


Autókban értem, segít az oldaltartásban, amikor több G erő ébred kanyarodás, sodródás közben.


De egy számítógépezéshez használt székben mi a funkciója?


Ja, hogy jól néz ki. Főleg a bújtatók az ötpontos biztonsági övnek. Na, az nagyon kell! :)


A gamerszék szerkezetileg egy átlagos irodai gázrugós szék, optikai tuninggal. A deréktámasz esetleg jó.

2020. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Parasztvakitas, mint a legtobb "gémer" kiegészítő.

5 ezerert vettem hasznalt irodai szeket, tokeletesen elég napi tobb óra hasznalatra.

2020. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

"Autókban értem, segít az oldaltartásban, amikor több G erő ébred kanyarodás, sodródás közben.

De egy számítógépezéshez használt székben mi a funkciója?"


Gatyarészegen lassítja kicsit az esést.

2020. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

A linkelt szék nekem nagy lenne, viszont most otthonra én is gamer széket vettem, csak kisebbet. A sima irodai székeken nekem fáj a hátam, derekam, nem támasztják elég stabilan a gerincet, ülőmunkánál nem mindegy, milyen székben ülsz, ezért kerestem elfogadható árban olyat, ami ezeket biztosítja, de nekem is megfelelő a mérete. Most valahol le volt akciózva egy, érezhető a különbség.

Esetleg ha teheted, járj körbe egy pár boltot, ahol van kiállítótér, és ki tudod próbálni, nekem erre most nem volt módom.

2020. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Azoknak írom, akik ellenzik a gamer székeket.


Sokkal kényelmesebb, mint az átlag székek, minőségibbek és strapabíróbbak, nekem pl a hátam se fáj mióta van egy. És ez végre elbír.

2020. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, ti ugrovarnak hasznaljatok a szeket hogy ilyen hamar tonkreteszitek?

A kenyelem relativ, olcso szekre se panaszkodtam soha, es hatfajos sem vagyok.

2020. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

#6 vagyok Én pl 125kg vagyok, átlag használat mellett is szét törtek a kerekei illetve hamar eltört a full műanyag karfája is.


És igen mindenkinek más a kényelmes, de szerintem lehetetlen, hogy ne legyen egy gamer szék kényelmes valakinek.

2020. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos az hogy 125 kilo vagy, az nem a szekgyartok hibaja. Ok kevesebb atlaggal szamolnak, mivel te logsz ki a sorbol. En a 100 kilommal evek alatt tudtam tonkretenni sima ebedlos szeket, ugy hogy nem is hagyomanyosan ultem rajta. Sot a mostani irodain is ugy ulok hogy soha nem tudnam kihasznalni a fejtamaszt peldaul.

Nem vitatom azt hogy a 100 ezres szek kenyelmes. Csak epp a az olcsobb is ugyanugy elvegzi a dolgat, akkor meg minek dobjam ki a penzem?

2020. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Mindenkinek más a kényelmes, én pl direkt ugy ülők, hogy kihasználjam, amugy van sokkal olcsobban is szék, a te döntésed. Én pl soha többé nem veszek irodai széket. Sokkal erősebb egy gamer szék.


Azér szerintem az csak elvárható, hogy legyen olyan szék ami kibír ennyit.

2020. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!