Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a szobám...

Milyen színű legyen a szobám fala?

Figyelt kérdés

A szekrénysort majd a festés után fogjuk megvenni, úgyhogy a fal színének csak a fekete ágyhoz és a sötétkék függönyhöz kellene passzolnia. Szerintetek melyik a legszebb egy 19 éves lánynak?


Világos lila

[link]


Barackszínű

[link]


Halvány rózsaszín fal

[link]


És melyikhez, milyen színű szekrény illene?



#fal #lila #sárga #rózsaszín #levedula #barackszínű
2020. júl. 24. 10:54
A kérdező szavazást indított:
A lila a legszebb
A barackszínű a legszebb
A halvány rózsaszín a legszebb
Más (kommentben kifejtés)
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is barackszínűt akartam idén, de élénk narancssárga lett. :D A barack szerintem nem passzolna a sötétkék függönyhöz, bár jó lenne tudni, hogy pontosan milyen, mert a kéknek is ezer árnyalata van. Szerintem a lilának és a rózsaszínnek inkább gyerekszoba hangulata van, de ha már ezek közül lehet választani, akkor a lila a legjobb. De neked kell, hogy tetsszen, inkább te döntsd el, a szekrényt is.
2020. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A falad színe nem marad ilyen örökké, kopni fog, akkor vesztek új bútort, vagy jobb, ha passzol mindenhez?

Amúgy volt valami oldal, talán Hérás? ahol be lehetett tenni egy fotót a szobáról, és falat választani hozzá. google tuti kiadja.


Nekem a zöld tetszett. Meg nem egy túl ablakozott szoba, úgy bevilágítja. Ahhoz megy a kék függöny is vagy akármilyen csajos pink és lila kiegészítők, ágytakaró, akármi.


De világosabb vonalban is úgy lennék, hogy kombinálhatóbb legyen, valami homokszín vagy szürkés, bézses, de már talán fehér is...


a lila a kedvencem, de kékkel furi nekem, főleg a világos- sötét kombó.

2020. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ilyen színű a függönyöm, csak nincsenek rajta minták.

[link]

2020. júl. 24. 13:31
 4/10 A kérdező kommentje:

#1

Ha lila vagy rózsaszín lenne, ahhoz sötét bútort választanék, akár feketét is. Szerintem úgy nem lenne gyerek szoba hangulata tőle.

2020. júl. 24. 13:32
 5/10 anonim ***** válasza:

most belinkeltél mindenféle kéket amúgy :D

menj rá külön a képre, és jobb klikk, url másolása, vagy hosszan nyomva chromeban telón.

De ha ez a bronpixes csillagos vagy milyen, hát ehhez nehéz. Végül is csinálj, amilyet szeretnél, amelyik tetszik.

Még a rózsaszín talán elmegy ezzel a függönnyel, mert tompítja.

Nekem fura ezekkel.

Mondjuk nekem a sötét bútor is, nyomasztó.

ezek a pasztell lány színek mind gyerekszoba hangulatúak kissé

2020. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#


Pedig nekem azt a kepet hozza be. Na mindegy. Nem a bronpixes hanem egy sima sötétkék függöny.

2020. júl. 24. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
A fekete ágyhogy passzolna mindegyik szín, de a sötétkék fügönyhöz max csak a lila az, ami illik, ha haosnló hideg árnyalatúak. Szerintem nem is néz ki rosszul, de nem tudom, mennyire sötét a függöny? Én szinte feketébe hajlónak képzelem el, de ha világosabb, akkor nem biztos, hogy annyira jó döntés. A falakat lehet, hogy valami halvány szükrére festeném le, mert az elég neutrális ahhoz, hogy még elmenjen mellé egy fa színű szekrénysor. De minden más szín mellé én már inkább a fehéret választanám (a fekete passzol az ágyhoz, de elég sötét lehet tőle a szoba).
2020. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kékhez nézem, akkor inkább rózsaszín vagy világos barna (amolyan tejeskávé). Lilával nagyon hideg, barack meg szerintem üti a kéket és feketét. Mondjuk én a fehéret szeretem sok színes kiegészítővel, amit cserélgethetek.
2020. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami krémszínt vagy fehéret válassz. Ha fehérre fested a szobád akkor választhatsz fekete bútorokat, akkor az ágyad színe se ütne el a többi bútortól. És utána tudod kombinálni még egy színnel, akár a sötétkékkel, és akkor a függönyöd is passzolni fog. Ha veszel kék kiegészítőket pl díszpárnát, ágyneműt stb. azzal jó összhatást kelthetsz. És a fekete bútorok majdnem minden színhez passzolnak, ha kedveled a világos falszíneket akkor a sötét bútorokkal nem lőhetsz mellé :)
2020. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Barack vagy lila

Nyilván neked lesz és a lila szerintem az elég tini-s szín ugyhogy legyen a lila :D

De te döntesz perse

2020. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!