Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tényleg depresszív hatású...

Tényleg depresszív hatású hálószobának a sötétzöld szín? Esetleg sötétkék, de inkább a zöldnél maradnék.

Figyelt kérdés
Az egész család szerint nagyon nyomasztó, depresszív hatása lenne, párom se akar róla hallani. Csak világos színben gondolkodik, és akárkit kérdeztem, mindenki csak rázta a fejét, hogy ez borzasztó nyomasztó, depresszív hatással lenne, ők nem bírnák.

2020. aug. 11. 20:24
A kérdező szavazást indított:
Igen, nyomasztó.
Nem, semmi ilyen hatása nem lenne.
19 szavazat
 1/10 anonim válasza:
A zöld a nyugalom színe! :) És a kedvenc színem is.
2020. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is, és a természeté. Az erdőre asszociálok belőle, ezért is szeretném ezt a színt. :)
2020. aug. 11. 20:43
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ, milyen bútorokkal, drapériákkal kombinálod. Meg hogy milyen árnyalatú zöld.


Lelki szemeim előtt bambusz és hasonló világos fa lebeg (bár ránéztem googléban, ott 90%ban fehér köszön vissza ami szvsz csúnya), nem lehet rossz.

2020. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hmmm, nyitott szemmel alszanak? Engem alvás közben nem érdekel a fal színe.

De azért a pároddal keressetek olyat, ami mindkettőtöknek tetszik. Más meg ne szóljon bele.

2020. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, a fehér szerintem sem megy hozzá kicsit sem. Középbarna bútoraink vannak zömmel, szóval tényleg erdőre hajazna a szobánk. A bambusz valóban szép zöld, olyasmiben gondolkodok én is, csak picit sötétebb árnyalatban.
2020. aug. 11. 20:54
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Sötét zöld ,sötét kék ? Te beteg vagy,orvoshoz kellene menned
2020. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mégis miért, kedves kicsit sem kedves utolsó válaszoló?
2020. aug. 11. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem a zold szinnel, hanem inkabb a sotet szinnel van a baj. Az tenyleg nyomasztoan hathat, mellette minel sotetebb annal szukebbnek tunik. Raadasul ha nagyon sotet, akkor allandoan fel kell kapcsolni a lampat meg sokszor nappal is, maskulonben csak vaklalni fogtok.

Keress vilagos arnyalatu zoldet, szerintem biztos talaltok olyat, ami mindkettotoknek tetszik.

2020. aug. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

A 3. válaszolónak van igaza: attól függ, a falszín milyen más színekkel van kombinálva. Semmi gond nincs a sötét falakkal, hogyha világos színű bútorokkal és kiegészítőkkel van kombinálva. A gond ott kezdődik, ha a falak is sötétek és minden más is a szobában.


Ez például tényleg nyomasztó, mert itt szinte minden sötét:

[link]


Ellenben ez friss, tiszta, modern, és egyáltalán nem nyomasztó:

[link]


De ha a párod nagyon ellenzi, hogy az egész szoba sötétzöld legyen, akkor a legegyszerűbb, ha megpróbáltok kompromisszumot kötni. Például úgy, hogy csak egy falat festetek le zöldre, a többi marad fehér, mint itt: [link]


Vagy vízszintesen is fel lehet osztani a falakat, és csak egy bizonyos magasságig színesre festeni, mint itt: [link]

2020. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket! :) Végül kicsit világosabb árnyalatnál fogunk maradni, így mindkettőnk enged egy picit. Jó látni, hogy a válaszolók többsége szerint sem nyomasztó és depresszív. Köszönöm szépen, mindenkinek ment a zöld kéz, leszámítva azt az egy kötekedőt!
2020. aug. 12. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!