Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen olcsó butórszetett...

Milyen olcsó butórszetett érdemes venni?

Figyelt kérdés

Én ezt néztem, ti tudtok hasonló áron vagy kicsivel drágábban jobbat?

[link]


2020. aug. 23. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor megtapasztaltam, hogy az olcsó a legdrágább.

Nem jó, tönkre megy, ki lehet dobni és lehet egy másikat vásárolni.

Vásároltam már nagy boltokban (Spar, Auchan) kapható fa termékeket ééés...utólag már nem vettem volna meg.


Konkrétat nem tudok mondani, csak ezt kívántam megosztani.

2020. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 nemaRendőrség ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

Én inkább összeraktam mint egy ilyen szett.

Érdemes használtan nézelődni és valódi fát keresni, nem ilyen bútorlapod bohóckodást

2020. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz a bútorlap, de 18mm-es lapvastagság alatt egyszerűen nincs tartása a bútoroknak . Ezeket meg a spórolás jegyében megcsinálják 15-ösből, aztán pár hónap múlva les a tulajdonos, hogy miért áll úgy az ajtó, esetleg már be sem tudja csukni. vagy leszakad a kivetőpánt mert a rövid csavar nem tart.
2020. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De akkor aki albérletbe megy és nem akar több 100e ft-ot rászánni, akkor mi a legjobb megoldás?
2020. aug. 24. 11:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a kötségvetés, akkor érdemes használtan nézni pl ágyat, de matracot akkor is újat vennék. Én legalábbis erre kényes vagyok.
2020. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én mindenre kényes vagyok, ezért akarok újat venni, csak már nem tudom milyet érdemes
2020. aug. 24. 11:42
 7/11 nemaRendőrség ***** válasza:

Bútorozatlan albiba bútort venni netto hülyeség. Oda úgy megy az ember hogy tudja vinni a bútort.

Egy normális ágykeret drágább mint amit linkeltél szett

2020. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez is vacak lehet?

[link]

2020. aug. 24. 13:38
 9/11 nemaRendőrség ***** válasza:

Ez konkrétan hulladék.

Volt műbőr ágyunk, kb 4 év után elkezdett repedezni, kb 8 év után kidobtuk mert foszlott. Ha hozzáértünk akkor mehettünk zuhanyozni, mert vastagon olyanok lettünk.

Plusz ez a ledes hülyeség rajta xdd.

Az ágy legyen fából, azon max szövet lehet, de inkább semmi

2020. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megtanultam, hogy szekrényből lapra szereltet csak végszükség esetén szabad...

Sajnos a derekam miatt az emeletre csak lapra szerelt gardróbot tudtam venni, kb. ennyibe került, mint a belinkelt szett. 2 éve van meg, de a kritikus helyeken már elereszt a kötés. A hátulja konkrétan préselt papírból van, mint a beltéri papírajtók.

Van fenyőbutorunk is, ha lesz saját földszinti kecónk, biztos, hogy összegyüjtök egy használt fenyőgarniturára. Soha többbet nem veszek ilyen pozdorja hulladékot.

2020. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!