Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nyolcadikos vagyok,5:00...

Nyolcadikos vagyok,5:00 tanuló, de halványlila gőzöm sincs hogy hová tovább. Légyszi ha valakinek van ötlete mondja, tök kinos igy. Hé nyolcadikosok ti merre mentek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 17:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Patnak, Miháldnak, neki a nagy világnak! Nálunk ez a mondás járja! Nézd meg a térképet, megtalálod az irányt!
2011. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Áááááááá,egy térképész,nos sok szerencsét okoska...
2011. nov. 8. 17:57
 3/20 anonim ***** válasza:
Bp? mert jó lenne tudni a települést :)
2011. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem térképész vagyok, hanem magánzó!
2011. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szivesen megmondom a települést,de nem hiszem hogy segit, ugyanis ez Szerbia...
2011. nov. 8. 18:04
 6/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, de mi az a magánzó?
2011. nov. 8. 18:06
 7/20 anonim ***** válasza:
akkor budapest! láss világot
2011. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Már többször jártam Budapesten,imádom azt a várost,de nem hiszem, hogy ez segit.Holnap jő a pedagógus,hogy teszteljen minket és nem tudom mit mondhatnék,elég ciki lenne, hogy halgassak nem!?
2011. nov. 8. 18:15
 9/20 anonim ***** válasza:
Mi az ami igazán érdekel? A reál (matek, fizika, kémia,...) vagy a humán (irodalom, történelem) tárgyak érdekelnek jobban? Ha megválaszolod, könnyebben tudunk majd ötleteket adni.
2011. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

tőlünk akik nem tudják mik akarnak lenni azok emelt nyelvre mennek (alapból emelten tanuljuk szóval olyan mintha csak simán folytatnánk) vannak akik általánost jelölik meg.

Magyarra ne menj mert azokból max fagyiárus lesz :D

páran még mennek törire meg bioszra. én spec bioszt meg matekot jelölöm meg :D sokan kinevetnek de ez van :D

de ha kell leírom miken lehet továbbmenni mert osztottak ilyen kis lapokat

2011. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!