Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Möbelixes szekrények költöztet...

Möbelixes szekrények költöztetése? Lapra szerelt bútorokat mennyire célszerű költöztetni?

Figyelt kérdés
Sérülnek-e a lapra szerelt bútorok, ha összerakás után szétszeded őket és költözteted? Nyilván nem arra gondolok, hogy a költözés során összetöröd őket, csak szimplán arra, hogy mennyire bírják a strapát az ilyen bútorok, ha költözni kell? Érdemes egyben vinni őket, vagy szét lehet szedni és az új helyen újra összerakni?

2020. dec. 1. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez is szekrényfüggő. Mi már szereltünk szét, majd újra össze Jyskös szekrényeket, jól bírták. Viszont nekem most van egy szekrényem, ami így készen oké, de szerintem nem annyira bírná a strapát, ha szét kéne szedni, majd újra össze.


Szóval szerintem ez szekrényfüggő, a lapra szerelt bútorokból is vannak jobbak és rosszabbak is.

2020. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelek, köszi a választ!
2020. dec. 1. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk úgy sérült, hogy előbb jött a szállító, mint meg volt beszélve és még nem tudtuk egyesével befóliázni a darabokat. Megbillentette a fölsőszekrényt, úgy vette le, és lepattant a burkolat így.

Én székről akartam leemelni, és becsomagolni, úgy nem lett volna baja.

Van ez a fólia ami olyan, mint a folpack, csak vastagabb, bútorszállításhoz van.

2020. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Világos. Magyarán akkor ha figyelek rá, érdemesebb szétszedni és újra összerakni a szállítás után, vagy meg lehet próbálni egyben vinni (ami elfér: vitrinszekrény, TV-s szekrény, stb)?
2020. dec. 2. 08:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyben nyugodtan. Lapjaira nem szedtük szét, de elemekre értelemszerűen igen. Polcokat kivettük.

Ha nem csomagolod, akkor ragaszd le az ajtókat, mert kinyílnak és rossz a fogása is.

Különben eleve kiállított darabot vettünk így nem kellett szerelni.

2020. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értelek, köszönöm a választ!
2020. dec. 4. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!