Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendeznéd be ezt a szobát?

Hogyan rendeznéd be ezt a szobát?

Figyelt kérdés

[link]

A bal oldali félszobát. Az ajtóval szembeni fal 3/4-e üveg, (ablak, erkély ajtó) az ablak alatt radiátor.

Hogyan helyeznél el benne egy 90x200 cm-es "sima" (nem galéria) ágyat, ruhászszekrényt, lehetőleg íróasztalt, könyvespolcot?



2021. febr. 2. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tul sok lehetoseg nincs, egyik falra az agy, vele szemben a masikra a szekreny, melle, ha elfer, iroasztal. Konyvespolc nem tudom, hogy egyaltalan befer-e, de nyilvan minden a mereteken mulik.
2021. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az ágyat az ajtó melletti sarokba tenném, az asztalt pedig inkább az ablak közelébe a fény miatt (akár az ágy mögé is beférhet egy 150 centis asztal). Gondolom a radiátor miatt közvetlenül az ablak alá nem lehet tenni semmit, meg ha elé is raksz valamit, az lefogja a meleget. Ruhásszekrényt az ajtó felőli oldalra tenném. Elég picike szoba, ha lehet fúrni, akkor egy falipolcot szerelnék fel inkább az ágy fölé, amin elfér pár könyv, pl.: [link]
2021. febr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ajtó mellé, a sarokba tenném az ágyat, a végébe az íróasztalt, vele szembe a ruhás szekrényt, vagy fordítva. (Attól függően hogy hol van az erkély ajtó, hogyan fér jobban, hogy nyitni lehessen rendesen az ablakokat.)

Ha az ággyal szemközti falra kerül a ruhásszekrény, akkor én mellé tennék egy szolid, levegős, dizájnos könyvespolcot, az egy kicsit tompítja a szekrény robosztusságát ebben a pici szobában. Ha fordítva rendezed el, akkor inkább az asztal és az ágy fölé tennék egyforma lebegőpolcokat a könyveknek.

A lényeg, hogy törekednék a minél lágyabb bútorokra, hogy ne tűnjön túlzsúfoltnak a szoba.

2021. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!