Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit tanácsoltok, ha nem...

Mit tanácsoltok, ha nem tetszik egyetlen készen kapható konyhabútor sem igazán?

Figyelt kérdés

Állítólag asztalossal készíttetni sokkal drágább, de a neten nem találtam árlistát. Árban ilyen lapraszerelt bútor árban gondolkodom. Már nem tudom mi tévő legyek, az összes új és használt hirdetést is megnéztem de egyszerűen egyik sem fog meg!

Ami volt elképzelésem színben már abban sem vagyok biztos...


2021. márc. 13. 11:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A hátlapot és üvegeket még ki is hagytam...
2021. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Hú micsoda rengeteg segítőkész ember van itt!:) Úgy látszik vannak még jó kategóriák a gyakon és ide kéne többet járnom.:) Mindenkinek köszönöm a válaszát!

Melyik lenne az a bútorgyár, amelyik új termékekkel van a piacon?

Nekem külföldről sem lenne gond rendelni.

Különben az Abonyival már beszéltem,ha ott egy van. Nincs kiállítva a bemutató termükben az az egyetlen egy ami tetszett és egyéb fotót sem tudtak a frontok színéről sem küldeni. Nekem meg ezek a katalógus fotók annyira nem valósághűek!

Tudjátok eddig tényleg azokat a legolcsóbb sorbútorokat néztem, van is barát,aki meg van pl.egy Praktikeressel elégedve.

De most nagyon elgondolkodtam, hogy beszélek egy asztalossal... Sőt ez mostmár biztos!

Én nem tehetem meg, hogy félbehagyom (de amúgy sem jó odázni!), ugyanis konkrétan nincs konyhám és itt van a nyakamon, hogy választani kéne, mert nemsokára elkészül a burkolás... mindegy végülis eddig is elfőzőcskéztem műanyag asztalokon!:D

Úgyhogy köszönök szépen minden infót, hasznosak voltak mind és jöhetnek még!:)

2021. márc. 13. 18:18
 13/22 anonim ***** válasza:

A külföldivel is az a baj, hogy nem biztos, hogy találsz itthon bemutatótermet.

Az OBI-ban vannak az újabb (fautánzatos, én azt kerestem) munkalapok, és a Falco gyártja az újabb (szintén fautánzatos) bútorlapokat. Nagyon szép élethűek.

Amikor elkezdtem, még csak a natúr calobrát találtam, és munkalapot meg szinte egyáltalán nem.

2021. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

13 igazad van. Atya ég, rákerestem nem tudom a Falco-ból hogy találtam, de erre az oldalra pillantottak be: [link] gondolom máshol is ekkora a választék.🤦

Nekem ez iszonyat nehéz lesz...

Hallottam már egyszer olyat is, hogy lapszabászatban a legolcsóbb, hogy levágatod és otthon össze lehet rakni vagy mi!? Tőlem nyilván hozzáértőbb ember csinálná úgy értem.:) Na majd tényleg konzultálok egy asztalossal, addig meg körülnézek az "alkatrész piacon" is. A bútorlapból készül a front és az egész szekrény? A munkalapot azt értem... de ebből is van már annyi féle anyagú!🙆

2021. márc. 13. 18:46
 15/22 A kérdező kommentje:
Amit 8-as írsz, azok is lapra szerelt bútorok igaz? Mert olyat találtam többet is, hogy adott sorkonyhához még ezer féle elem vásárolható,L vagy U alakban hosszabbítható, sőt ahol kérdeztem a munkalapot is úgy vágják ahogy kérem (pl.hosszabbra hagyva hogy gépeknek legyen helye). Vagy ezt már egyedi bútorgyártásnak hívják? S megkérdezhetem, hogy honnan kaptad azt a vastag katalógust? Hátha abban találnék olyat ami tetszik.
2021. márc. 13. 18:58
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen, lapszabászatban levágják és elmegy érte az asztalos és összeszereli.
2021. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Teljesen jó minőségű bútorlapból van. Elemeként kaptuk meg, az egyes bútorokat összeszerelve készre, benne a fiók, rajta az ajtó. De otthon még egyet-egyet szabni kellett, mert centire fix volt a hely, ahová került. De ennyit már mi is meg tudtunk csinálni. A munkalapot a végén rendeltem meg, mikor már a helyén volt és egyben szabattuk és szereltük be, mert nem szeretem a munkapulton a választóvonalat.
2021. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Hát ez nagyon vidék már, Délalföld.
2021. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ikeában vettünk konyhabútort, férjemmel raktuk össze ketten. Ha van hozzá affinitásod, vagy segitséged te meg tudod csinálni.

Ikea honlapján amúgy jó inspirációk vannak, ihlet gyűjtésre nem rossz.

Szüleim asztalossal csináltatták, sokkal többe került, ehhez képest silányabb anyagokból van.

Tapasztalatom szerint a beépitést is elég húzós áron vállalják.

2021. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Én is pont így képzeltem el, ahogy 17-ben írod! Úgyhogy légyszíves írd meg a céget vagy a katalógus igénylés menetét! A munkalapnál dettó, viszont arról azt olvastam, hogy nem tudják a kanyaroknál választék mentesen megoldani. Neked milyen anyagból sikerült U alakú konyhára (ha jól emlékszem)? Köszi!
2021. márc. 13. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!