Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit tanácsoltok, ha nem...

Mit tanácsoltok, ha nem tetszik egyetlen készen kapható konyhabútor sem igazán?

Figyelt kérdés

Állítólag asztalossal készíttetni sokkal drágább, de a neten nem találtam árlistát. Árban ilyen lapraszerelt bútor árban gondolkodom. Már nem tudom mi tévő legyek, az összes új és használt hirdetést is megnéztem de egyszerűen egyik sem fog meg!

Ami volt elképzelésem színben már abban sem vagyok biztos...


2021. márc. 13. 11:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hú, hát nem tudom, hogy mennyire érné meg nagyobb távolságban csináltatni + a fuvar? 😕 Dinnyésen ismerek csak egy bútorasztalos céget, ami nagyrészt egyedi megrendelésre dolgozik, stabil jó minőségben, de hihetetlenül jó áron - ezt több megrendelő is nagyon dícsérte már, na de Abonytól 140 km azért nem kis távolság!
2021. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet, írtam is Nekik ugyanis semmilyen ár és termékpaletta nincs az oldalukon, de biztosan Ők azok szerintem, vagyis a Google szerint, mert egy ilyen cég találat van azon a településen! Tőlünk 125 km-re van, de 140-et vagy még többet is mennék, ha úgy van ahogy írod.:) Izgatottan várom a válaszukat, köszi szépen mégegyszer!
2021. márc. 22. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!