Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen távol helyezzem el a...

Milyen távol helyezzem el a szekrènysort a faltól?

Figyelt kérdés

Bocsi de csak így engedte kiírni a kèrdèst. Ti hagytatok-e helyet a fal ès a szekrènyek közt vagy betettètek koppanásig?


Szüleim mániája hogy legalább 5-10 centi helynek kell lenni mèg mögötte, èn meg koppanásig betennèm, így biztos nem esne be mögè semmi, ès a szobában is több hely lenne.



#szoba #Szekrènysor
2021. ápr. 22. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyenek a falak.

Egy vályognál, földszinti lakásnál, vagy penészesedésre hajlamos falaknál célszerű távolságot tartani.

Egyéb esetekben nem kell.

Mi tud beesni egy szekrénysor mögé?

2021. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szilikáttèglából van. Bármi ami a tetejèn van. Vannak fent kèpek, iratok amiknek máshol nincs helyük. De nálam pl nagymèretű kèpek vannak fent amik mögött kütyük dobozai vannak elrejtve mert máshova nem tudtam eltenni, pl telefonok router meg hasonlók.
2021. ápr. 22. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Hideg falon én megtanultam, hogy helyet hagyunk, az első télen szétrohadt az új szekrény, minden pára ott ragadt, állt a víz mögötte.

Felül távtartó, így mögé nem tud esni semmi, mert annak koppan a szekrény(kivánt távolság vastag fa léc a falra fel)

2021. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16 méter
2022. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!