Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen falszín illik egy...

Milyen falszín illik egy olyan ablak nélküli előszobába és folyosóra, ahol a járólap világosszürke márvány, az ajtók és bútorok bükk színűek?

Figyelt kérdés
Nagyon sötét így, az új színnel szeretném világosítani és tágítani a teret. Nagyon halvány szürkére gondoltam, de fehéren kívül bármi szóba jöhet.
2021. ápr. 25. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha világosítani szeretnéd, akkor maradj a fehérnél.
2021. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rejtett világításokkal is tudod tágítani... fehér -sárga kombó napsütés fílinget ad...
2021. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy a fehér nem jöhet szóba, de elképzelve még így is azt mondom, hogy én a fehérnél maradnék. Szerintem ez így harmonikus, és a fehérnél jobban nem nagyon világosít egyik szín sem, és lehet, hogy én vagyok fantáziátlan, de ezek mellé nem tudok elképzelni még egy harmadik színt, vagy a meglévőek valamelyikének olyan árnyalatát, ami jól nézne ki. HA nagyon ragaszkodsz a színeshez, akkor talán a barnának valami nagyon világos változatát (majdnem krémszín) választanám, de mondom, nekem inkább a fehér.
2021. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!