Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen anyagból lehet a fehér...

Milyen anyagból lehet a fehér bevonat ezen a rozsdamentes szűrő külső felületén?

Figyelt kérdés
[link]
2021. máj. 1. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha rozsdamentes acél anyagu akkor nincs rajta semmi bevonat. Ha bevonat van a nem rozsdamentes acélon akkor az vélhetöen krom.
2021. máj. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Fehér

Nézted a képet? Csak kívül van. Szerintem esztétikai okból

Rozsdamentes

2021. máj. 2. 02:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rajta semmi, csak a tükröződés miatt látszik úgy. Fehér lapon-háttérrel fényképezték, azt látod, mert tükrös a felület.
2021. máj. 2. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Innen nem látszik a bevonat, de lehet, hogy csak matt.

Rozsdamentesre nem tesznek bevonatot.

Csak a bevonat mitt írják, hogy most, így rozsdamentes, akkor krómozott.

2021. máj. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem nemcsak fotón van meg a cucc hanem itt van az asztalomon. Kívül van rajta egy fehér bevonat ami vagy zománc vagy valamilyen műanyag bevonat (rilzán, ha jól írom.... De ez csak tipp). Valójában az érdekelne, hogy porcelán vagy műanyag lehet a bevonat rajta. Ránézésre érzésre olyan mint a porcelán de attól még lehet műanyag is
2021. máj. 2. 09:16
 6/13 anonim ***** válasza:
#5: A karcvédő fóliát lehúztad róla?
2021. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szívatsz?...No fólia!!

[link]

2021. máj. 2. 14:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb kép!

De az anyagát egy kèpről képtelenség azonosítani, plána, hogy nálad kézbe van és nem tudod. De akár kerámia vagy műanyag is lehet

2021. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tapintásra olyan mintha porcelán lenne de talán nem az.... Szoktak alkalmazni fémre -- mint fentebb is írtam rilzán levő műanyag bevonatot... Például fali polc váz nak fedőtartó amit a falra lehet szerelni nekem olyan van például.. teljesen olyan egyébként mintha porcelán lenne... Azért firtatom mert tegnapelőtt amikor vettem aztán hoztuk haza barátnőm matatott a csomagtartóba aztán ki kavarta és leesett az útra... A porcelán lett volna esélyes hogy megsérül azért bízom abban hogy ez inkább az a bizonyos műanyag bevonat mert az talán nem annyira érzékeny ütésre ilyesmire
2021. máj. 2. 16:23
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem mindenhol az van írva amit mondtam mert mikrofon ról csinálom
2021. máj. 2. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!