Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen anyagból lehet a fehér...

Milyen anyagból lehet a fehér bevonat ezen a rozsdamentes szűrő külső felületén?

Figyelt kérdés
[link]
2021. máj. 1. 22:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na, ezt képzeljétek: Feltettem a kérdést a termék forgalmazójának is (mert lehetett kérdést feltenni)...és NEM HISZITEK EL!!!!! őK IS AZT VÁLASZOLTÁK, HOGY AZ CSAK A FÉNY TÜKRÖZŐDÉSE RAJTA. Most, tőlem megtudták, hogy az nem csak fény. Nekik is elküldtem a konyhai eszközről a saját magam által készített fotót (amit itt a 7-es számú hozzászólásomban is mellékeltem.
2021. máj. 4. 14:09
 12/13 A kérdező kommentje:
Most kiderült, hogy eddig még csak képen látták a terméket, amit forgalmaznak
2021. máj. 4. 14:10
 13/13 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy az amit a kérdésben linkeltél, és amit később hozzászólásban, még csak nem is hasonlít egymásra...

De biztosan a forgalmazó is rosszul tudja, mindenki hülye és csak te vagy a helikopter. Talán a konkrét termékről kéne a képet feltenni, mert a kérdésben szereplő linken lévő valóban csak a tükröződés miatt látszik fehérnek.

2021. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!