Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Elemes konyhabútor? Készülékek?

Elemes konyhabútor? Készülékek?

Figyelt kérdés
Pár héten belül kellene költöznöm az új lakásomba. Honnan tudom a leggyorsabban beszerezni a konyhabútort? Ikeára gondoltam, ott mennyi idő alatt szerelik nekem össze? Ha nem az ukrán veszem a készülékeket azt is beszerelik? Meg a készülékek amik nekem vannak azok méretre beférnének az írás szekrényekbe, de nem pontosan azonos a méretűek. Van hogy pár mm-el vagy majdnem 1 cm-rel az én készülékem picit kisebb. Ekkor ezt hogy oldják meg, hogy ne legyen 1 cm-es rés?
2021. jún. 15. 09:08
 1/2 A kérdező kommentje:

* ukrán= Ikeában

* írás= Ikeás


Csak elgépeltem vagy a telefon átjavította

2021. jún. 15. 09:25
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Beszerelik azt is, ha nem ikeás gép, csak plusz díja van. Nem az a probléma, ha kisebb, hanem az, ha nagyobb, egy kisebb gépnél bútorlappal rá lehet takarni, meglehet csinálni esztétikusan. Ugyanakkor nem ismerem, az ikeának ezt a szolgáltatását, kikkel melóznak, valóban asztalosokkal, nem tudom mennyire bonyolult ez a feladat a számukra. Egy a lényeg, hogy a kiállásoknak passzolniuk kell a bútorhoz. Azaz nem kizárt, hogy ezt akár meg kell előzze egy víz és/vagy villanyszerelés is, ha az nem összeigazítható úgy, hogy jó legyen. Egy gyártott bútor az úgy készül, hogy igazodik a meglévő kiállásokhoz, annak többek között ez az egyik előnye, de minden ép.ipari munka a nyári időszakban fulladásig van, azaz ilyenkor leakasztani bútorost gyorsan, nem egyszerű. Pár éve amúgy sem az, de ilyenkor pláne nem. Nem hinném, hogy ezzel az ikeás bútorosok másképp lennének! Ne agyalj ezen sokáig, már ma az Ikeában kellene nézelődjél, érdeklődjél és válasszál, magaddal víve egy skiccet a tetthelyről. Mettől meddig lehet bútor (hossz) és azon belül hol helyezkednek el a kiállások, víz, gáz, villany, beméretezve, a gépek méreteivel együtt, szélesség, magasság, mélység. Mert az előregyártott nyilván variálható, hisz elemekből áll, de azért nem végtelen a lehetőség, olyat kell találni, ami a kiállásokkal összeegyeztethető valamilyen kombinációban, ill. a gépeiddel is.
2021. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!