Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ízléses így (falfestés)?

Ízléses így (falfestés)?

Figyelt kérdés

Adott egy am.k.-nappalis + 3 szobás ház. A konyha nagyon világos bézs, a nappali ici-picit sötétebb bézs, de az is csak, mint pl. egy nagyon világos tejeskávé.

Az egyik (lány)háló halvány orgonya, a bútorok középbarnák, a függöny fehér. A másik háló zöldalma színű, a bútorzatban egész világos (tölgy) és sötétbarna van, itt a méteráruban a sárga és a narancs is megjelenik.

A harmadik szoba, egy dolgozó, ami naracsos árnyalatú, itt fekete bútorok vannak.


Köszi!



2021. szept. 10. 18:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az ajtók mindenhol egyformák, barnák.
2021. szept. 10. 18:32
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem sok, ha sokféle a bútor. Mármint ha mindenhol eklektikus, mert a tulaj azt szereti, ha mindennek van története az oké. De ha mindenhol valami más stílusú kész - pláne laminált - garnitúra van, az zavaró ha kétféle fa színnél több. Falaknál is jobban szeretem, ha a szobák nyitott ajtónál is összecsengenek - nem kell, hogy mind bézs legyen, de ha egymás mellett látnám egy papíron, akkor alkosson valami harmonikus palettát. Ezt persze csak az árnyalatokat látva lehet megítélni. De nektek kell, hogy tetsszen :)
2021. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A parketta ugyanolyan az egész házban.
2021. szept. 10. 18:43
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem borzalmas, de nem nekem kell hogy tetszen. Ha neked ez a szimpatikus akkor nincs vele semmi baj.
2021. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Nekem tetszik.

Talán a dolgozót nem narancsra csinálnám, hanem vajszínűre, vagy gyöngyszürkére, de egyébként részemről rendben.

2021. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is orgona a szobája de ott fehér hozzá minden, bútor, függöny stb. A fiam szobája tejes kávé, ott kicsit sötétebb, de szintén barnák a bútorok, a kiegészítők függöny, szőnyeg narancs. Szerintem azzal nincs baj ha más színűek a szobák, és használsz színeket. ami nekem sok, h egy egy szobán belül túl sok féle szint használsz, főleg a zoldalmasnal. Nagyon nehéz megtalálni az arany középutat, mert a legtöbb helyen csak a steril fehéret v a modernebb változatát a fehér szurket, esetleg a 2000res évekből a vanília bézs vonalat ismerik. A másik véglet ami nálatok van ez a mindent mindennel vonal.
2021. szept. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a dolgozószoba lehetne eggyel sötétebb kávébarna, mint a nappali, a lila és zöld meg csak annyira halványan az, mint a konyha. Így színes is, de nem csiricsáré. Az élénkebb színeket hagyd meg a függönyöknek, szőnyegeknek és egyéb textileknek, kiegészítőknek, mint képek. A túl erős színekbe hamar belefárad a szem és ha megunod, nehéz újrafesteni.
2021. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2021. szept. 11. 09:32
 9/12 A kérdező kommentje:
Ilyesmi a zöld szoba hangulata, persze nincs benne kandaló :)
2021. szept. 11. 09:33
 10/12 A kérdező kommentje:

Ez még inkább hasonlít:


[link]

2021. szept. 11. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!