Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyire kényes a fehér mint...

Mennyire kényes a fehér mint szobaszín?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé megfogott az esztétika és a vele járó rendezettség és tisztaság érzet. Pintereten keresgéltem ötleteket és a legtöbb esztétikus stílusú szobának fehér színe van. Mennyire koszolódik a fehér? Hány rétegben lehet felvinni a fehéret ha az előző szín halván világos kék? Fehér szobában fehér vagy márvány mintás bútor mennyire lesz sok vagy tömör? Sok képet láttam és feldobják néhány növénnyel, képkerettel, polaroiddal, és égősorokkal. Szerintetek mennyire nyugtató lenne fehér vagy törtfehér szobában lenni? :)

2020. okt. 6. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon szép, megfelelő bútorokkal kiegészítőkkel.


Nekem ennyi kutya macska mellett, nem kéne..

2020. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De nekem nincs kutyám se macskám :D...

mi köze hozzá amúgy?

2020. okt. 6. 23:26
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Fehér fal adu ász minden más színel jól kombinálható .
2020. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi köze?

Mindenhol mancsnyom, stb.

2020. okt. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igaz :)
2020. okt. 7. 00:18
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Fehéret max akkor ha fizetnek érte.
2020. okt. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

miért?

saját szobám. tisztán tudnam tartani..

2020. okt. 7. 00:31
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon kell rá vigyázni, mert minden meglátszik rajta, viszont tényleg esztétikus tud lenni és világosabbnak tűnik a szoba :) Amúgy a fehér festék a legolcsóbb
2020. okt. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sűrűbben kell festeni, mert minden meglátszik rajta. Nálunk is fehér, a kapcsoló környékén már koszos. A hálóban nincs sok hely az ágy és a fal között, múltkor a párom végig húzta magát a farmerban a fal mellett, mert úgy félt el és már ott a kék folt, szóval elég kényes, gyakrabban kell festeni.
2020. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
A kapcsoló mellé lehet venni, ilyen dekort
2020. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!