Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bútor waxolására jó a bőr...

Bútor waxolására jó a bőr ülőgarnitúrára vásárolt wax?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért akarod a fát/bútorlapot, bőrápolóval kezelni, amikor lehet kapni konkrétan bútorápoló szereket?

Nekem mindkettő van (valódi bőr garnitúra és valódi fa bútor) de eszembe nem jutna a fát bőrápolóval kenegetni, annál is inkább, mert a bőrápoló jóval drágább, mint a faápoló.

2021. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad van! Sajnos csak ez volt otthon és gondoltam, talán jó lesz fára is zárásként...Már meg is rendeltem a Finishing Waxot.

Köszi szépen a gyors választ.

2021. okt. 27. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen!:)

Ha esetleg ismersz méhészt, vagy piacon jártadban-keltedben látsz ilyet, érdemes összebarátkozni vele és venni tőle méhviaszt.

Azzal - felolvasztott állapotban - mindkettőt ápolhatod, garantáltan meghálálják a holmik!

2021. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, hallottam már a méhviasz szuper tulajdonságairól.

Köszi szépen, még 1x!

2021. okt. 27. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!