Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Megadna valaki olyan mélyöblít...

Megadna valaki olyan mélyöblítésű álló vécé típust, amiben nem csobban vissza a víz vécézéskor? Alsó kifolyásút szeretnék venni. (Meguntam a papír beledobást.)

Figyelt kérdés

#WC #alsó kifolyású #mélyöblítésű #álló wc #nem csap vissza
2022. ápr. 23. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Nem értelek. A fizikát szeretnéd megváltoztatni? Ha kulázol és a vízbe csobban, akkor az visszafröccsen ha nincs benne papír. Esetleg próbálkozhatsz olyan irányban és sebességben tojni, hogy pont úgy csobbanjon a vízben a termék, hogy simán merüljön el benne mint a műugrók szoktak, de ez szamurály képességeket igényel.


Viccet félretéve, vegyél akkor lapos öblítésű wc-t.

2022. ápr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Sokadik kérdés a mélyöblítésű WC-kről és még mindig nem értem. Nem tudom, ti miket kábeleztek, de vagy 25 éve az van és még egyszer sem csobbant vissza és a családból se panaszkodott senki semmi ilyesmiről.
2022. ápr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pontosítok. Nem a fizikát szeretném megváltoztatni! Van olyan mélyöblítésű vécé, aminek nagyon hátul van a vizes része és addig lejtős a kialakítása, tehát nem rögtön a vízbe esik a végtermék, ezért nem is csobban nagyot. Én egy hotelben találkoztam vele, de nem árulják alsó kifolyásúban sajnos.
2022. ápr. 23. 08:36
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az egyik olyan, de hátsó kifolyású. Olyan, mintha egy lapos öblítésű lapos része meg lenne döntve hátrafelé.
2022. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megírnád a márkáját? Hátha gyártják alsó kifolyásúban is. Köszönöm!
2022. ápr. 23. 10:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor ilyet gyártottak,30-40 éve .De már nincs ilyen,változtattak rajt.

A most gyártottaknál a vízbe esik a termék.

2022. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél lapos öblítésűt. Az nem csobban vissza
2022. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2022. máj. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Ha valaki szintén ilyet keres, a Wellis wc-k jók szerintem.

Nálunk sajnos nem jó helyileg, nagyon kicsi a wc-nk és a vario kifolyóval már az ember térde nem fér el a mosdókagylótól.


Lapos öblítésűt egyelőre nem szeretnék, köszönöm!


Továbbra is várom mély öblítésű, alsó kifolyású, nem visszacsapós wc csészék tippeit. KÖSZÖNÖM!

2022. máj. 4. 15:57
 10/11 anonim ***** válasza:
2022. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!