Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A linkben szereplő hirdetésben...

A linkben szereplő hirdetésben ti sem láttok hűtőt, vagy helyet neki?

Figyelt kérdés

Megvenni nem fogom, de szépnek szép. Azonban nem látok hűtőt, de még csak helyet sem a hűtőnek. Vagy ott van (legalább hely), és nem látom?


[link]


2022. ápr. 27. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémet sem látnád, mert be van építve a szekrénybe, ahogy a mosogatógép is.

Nehezen hiszem, hogy nem lenne a linkelt lakásban hűtő, ... de minden lehetséges.

2022. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na erre nem gondoltam. Eszembe sem jutott, hogy van beépített hűtőszekrény. :0
2022. ápr. 27. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Be van építve
2022. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy egyszobás nyaraló, üdülőházban. Bármibe lefogadom, hogy egy kisméretű hűtő van a konyhasziget egyik felében, a másik felében meg vagy fagyasztó, vagy italhűtő. Középen meg a mosogató csövei.
2022. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most megnéztem kinagyítva a 2-es képen a konyhaszigetet, a felénk eső részen van beépítve egy mosogatógép, a másik oldalon meg, a 2 ajtós részen lehet a hűtő, egyik ajtó a rendes hűtő, a másik alatta mélyhűtő.
2022. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobboldalt a konyhaszigetben lehet mosogatógép (mert minek állt volna két helyre vízzel és szennyvízzel), de a másik fele egy fiókos. Úgyhogy ránézésre én inkább arra tippelnék, hogy hűtőt a túloldalt, a tűzhely mellett kell keresni.

Mélyhűtő lehet akár a "tárolóban" is, engem inkább az a helyiség érdekelne, aminek nincs ajtaja. :D Lehet ott van a kőműves!

2022. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtó nélküli “helység” ahol a víz és csatornacsövek mennek
2022. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D Mindenkinek ment a néhai zöld kéz.


Csak egy kérdésem van még. A négyes hsz válasza után született a kérdés, hogy ezek szerint ez baromi szép és baromi drága lakás, de általánosan otthonként használni nem lehet, avagy "nem szokás"?

2022. ápr. 27. 19:46
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

#7-es, kösz! Vicc volt egyébként! Gondoltam, hogy az!


Ezt? Ha nem rendezel nagy főzéseket, akkor akár, miért ne? Mire való az a mosogató? Elmosni egy poharat, kb. arra! No és mondjuk én nem ennék a mosogató mellett, de hát gusztusa válogatja. Vannak olyan emberek, akik ilyen lakásban lazán elvannak, ezt Te tudod, hogy számodra ez élhető-e! Én a köpetnyi (40m2-es) hétvégi házba kétszer ekkora konyhát terveztem (4.5m lesz a konyhabútor)!

2022. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!