Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van otthon egy csomó feleslege...

Van otthon egy csomó felesleges dolgom, ami csak porosodik a szekrényben. Sajnálom kidobni, mert valamikor egy csomó pénzt adtam ki miatta, mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
pl. képkeretek, ágymelegítő, apró kis kacatok...
2011. jan. 7. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ha pénzt akarsz belőle csinálni - teszvesz, vatera


ha jótékony célra is felajánlanád, akkor vidd el egy családsegítőbe, vagy a vöröskeresztnek, ők pedig továbbítják azoknak, akiknek szüksége van rá

2011. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel vaterára vagy teszveszre.
2011. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Add oda valakinek aki tudja hasznosítani, vagy tedd azt amit én csináltam sok hasonló holmival, lomtalanításkor dobd ki.
2011. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Küld el őket egy szeretetszolgálathoz. Vannak, akik nagyon örülnének neki. Ha Te vetted őket, akkor gondolom nem fűz a kacatokhoz érzelmi szál.
2011. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is vatera, vagy direktbe add oda rászoriló családoknak. Sajnos a segítőkről többször hallottam, hogy lenyúlják...
2011. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a kérdést:)) Ezzel én is nagy gondban vagyok. Vateráztam 2 éve, de most nincs időm feltölteni a termékeket. Pedig megérné. Én már annyi mindent szétosztogattam, aztán meg kaptam vissza a pofonokat, hogy ilyen-olyan dög vagyok. Most már nem osztogatok. Kizárólag csak szűk családi körben.

Múlt héten estem át egy nagyon-nagy selejtezésen, dobozoláson és zsákoláson. Most egyenlőre pakolgatom a rendszerezett lomokat. Így, bedobozolva, elég jól kezelhető.

2011. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

nálunk vasárnaponta van használtcikkpiac. Nálatok nincs? Oda kiviheted.

Vagy ajándékozd annak akinek jó lenne. Nekem csak jó tapasztalataim vannak erről. Ő is örül, neked is jó.Hasznos helyre kerül.

Ha nincs ilyen, akkor nyugodtan add a szegényeknek. meglátod, nagyon jó utána, a segítés miatt is, meg a kacatok miatt is felszabadulsz. Ne félj, az élet mindg kárpótol. Töbet fogsz visszakapni, mint adtál. Máshonnan. Ne várj hálát, cska add oda jószívvel!

2011. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Tedd ki egy éjszakára a házad elé............reggelre már nem lesz semmi ott.....
2011. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Karácsony előtt nagy lomtalanítást végeztem. Két hatalmas zsákba tettem őket. Majd a zsákra tettem egy cédulát, ráírtam ruhanemű, és elvittem a nagy szemétgyűjtő konténer mellé. Reggelre már nem volt ott.
2011. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Milyen ágymelegítő?
2011. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!