Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen kemény matracot vegyek?

Milyen kemény matracot vegyek?

Figyelt kérdés

Kinek milyen márkájú, tipusú kemény matrac vált be?

Most egy Rottex márkájú kókusz-latex matracom van, ezt kell lecserélnem mert más méretű ágyat veszek.

Ezt nagyon-nagyon szeretem, de egy mostani ugyanilyen összetételű azonos márkájú matracot néztem, de az puha. Hogy ez a mostani milyen tipus azt nem tudom, mert már nagyon régi, lehet már nem is gyártják.

Szóval várom, hogy ki milyet tud jó szívvel ajánlani, ami kellemesen kemény (és az is marad).

Rugósat nem szeretnék.


2022. okt. 31. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
olyat vegyé amin jól lehet hemperegni a zasszonnyaa
2022. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

4 éve bementem a helyi matrackészítő manufaktúrába, hogy adják ide a legkeményebb matracukat.


Talán ha egyszer egy évben megfordítottam, de soha nem volt semmi baja, ugyanolyan mint újkorában. Nagyon szeretem.


Talán kék szivacs van benne, két rétegben

2022. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es.

Gondolom nincs olyan szerencsém, hogy mindez Debrecenben történt, hogy én is bemehessek ugyanoda?

2022. okt. 31. 20:57
 4/5 nemaRendőrség ***** válasza:

Szerencséd van.

[link]


Habár én a Miskolci boltban intéztem a dolgokat, de van Debrecenben is kirendeltsége.

Ha olyan mint itt akkor a boltban tudsz összerakatni matracot magadnak, és nem csak az oldalon lévő pár matrac elérhető

2022. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyar matracgyártő üzlete Debrecenben is

[link]

Sok infófal a matracok paraméteréről, anyagáról.

2022. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!