Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik széket válasszam ?

Melyik széket válasszam ?

Figyelt kérdés

Összeszedtem pár linket,venni szeretnék már egy ujj széket mert az előző székem egy 10.000 forintos és nagyon rossz már.

teljesen mind1 hogy gamer vagy irodai szék , napi 3-4 órát ülnék benne. A lényeg az legyen hogy ne kezdjen el széthullani az első hét után.

Ezek közöl melyik érné meg legjobben , esetlen tudtok e másik széket ajánlani.

nektek van e tapasztalatotok ilyen székekről?



[link]


[link]


[link]


[link]



2022. nov. 6. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt és az utolsót szerintem ne, az első félét vett nekünk a cég (bár a gyártmányt nem tudom), semmit nem bírt, ki lett dobva egy-két hónap után, az utolsót se nézem különbnek.
2022. nov. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 2. linked - Gamvis Hyper - mi ilyet vettünk sógoromnak legutóbb, 2021 karácsonyra. Nem csak szép (szerintem), de nagyon kényelmes és tartós is! Kb. 85-90 kg, és napi szinten használja, több órát játszik PS-en. Bár a szék összeszerelése kissé nehézkes volt, főleg az ülőlapot és háttámlát összehozni a karfa rögzítésénél, bár sógorom igazi ezermester, de ez még Őt is megizzasztotta!

Irodai székből szemezgettem a Big Vancouver-rel, igaz, ez kétszer annyiba kerül, mint a linkjeid (90 ezer Ft), viszont 235 kg-ig terhelhető, ebből gondolom, hogy jó masszív tartós lehet! Bár én “vézna” vagyok (70 kg), de a design mellett a terhelhetősége is elég vonzó! Több webshopban is kapható, 2 féle kárpittal (szövet vagy műbőr) és 7 féle színben!

2022. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Én "csak" 60 kg vagyok
2022. nov. 6. 13:54
 4/4 anonim válasza:
Az utolsót ajánlani tudom, bár én még 20 ezerért vettem. Az ilyen szövetes műbőr dolgok pár hónap alatt atomjaira hullottak, a szövet meg könnyen és látványosan koszolódhat. Nekem a szivacsos- hálós megoldás jött be eddig a legjobban.
2023. márc. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!