Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ajánlanátok egyedi konyhabútor...

Ajánlanátok egyedi konyhabútor készítésére vállalkozót?

Figyelt kérdés
Valahogy normális árkategórián belül szeretnénk maradni, az ikeás bútorok iszonyúan drágák lettek. Maximum 1,5 milliót tudnának a teljes berendezésre szánni gépekkel együtt. Nem nagy a konyha kb 330+ 2*230 U alakban a bútorozandó felület.

2023. ápr. 10. 14:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Az ország melyik részén? Mivel például Győrből nem fognak neked elmenni Békés Csabára.

Az ár függ attól milyen bútorlapot, munka padot választasz meg a fogantyúk, és egyéb szerelék nagyban meghatározza (például a csillapított fiók kihúzó nagyon meg tudja dobni az árat a fogantyún is 100e különbség simán lehet).

Gépekkel együtt kevés lesz rá a 1,5 millió egy ekkora konyhára.

2023. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Budapesten vagyunk, és nem feltétlenül kellene mindenből új.
2023. ápr. 10. 15:24
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Én ezzel foglalkozom,(Győrben) anyagoktól, beépítendő gépektől függ, akár 1.5millióból is kijöhet, de duplája is lehet.
2023. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

De, ez nagy konyha, legalábbis a bútor sok.

Ha nem a leggagyibb szart akarod, akkor még magadnak építve sem biztos, hogy kiadja 1.5M-ból gépek nélkül.

A bútorlap is iszonyat drága lett, a vasalatok szintén.

2023. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

4 éve, ennél kissebb bútorra a 660 gépek nélkül annyira baráti volt, hogy mindenki azt mondta, hogy az 1 miliót lehagytuk a szám elejéről, meg hogy valamit nem számoltak bele stb. AEG gépekkel lett kerek 1m. Most csak a gépek kb 5-600, a fa meg brutális drága lett, a munkaerőről ne is beszéljünk.

Amúgy meg a kérdés: HOL?

2023. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos konyha alsó+ felsőszekrény blum vasalatokkal és élzárt mdf frontokkal ~200000 ft/fm
2023. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem ezt a méretezést. Mi a konyha szélessége, hosszúsága?

Amúgy milyen gépeket akarsz? Mert én pl csak sütőt, kettes főzőlapot, plusz hűtőt, ezek megvannak 300ból. A munkalap simán kijön 100ból. Persze ugyanazt megkapod 3x annyiért is, én is jártam a boltokat. Ezen felül meg csak a bútorok kellenek, szerintem simán kijössz ikea bútorokkal is, ha pl nem a legdrágább ajtókat veszed.

2023. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mi most csináltattunk konyha bútort. 1.2M lett a vége, pedig "csak" egy kis konyhát csináltattunk. Semmi extra nincs benne, mint üveg polc vagy hasonló.
2023. ápr. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

340x280 L alak, csak a 340-esoldalon vannak felső szekrények, amik plafonig érnek, és ezekből az egyik kamra szekrény, a másikban a sütő és mikró van. A hűtő szabadon álló, de felette szintén van szekrény plafonig ~265cm.

Ehhez jön hozzá egy 90x180 cm sziget, ebben van a főzőlap és felette a sziget elszívó.

Összesen 15 db fiók + a kamra szekrényben van 6 db.

Fényes mdf élzárt frontok, strukturált felületű munkalap + hozzá tartozó hátlap.

Ez tavaly év vége félé került 2,6 millióba + ehhez jöttek hozzá a gépek 1,45m, mosogató + csap 0,17m = ~4,2 millióba.


Ezt ki lehetett volna hozni kevesebből is, meg többől is. Nekünk ez fért bele a keretbe.

2023. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb ha magadnak csinálod. Lapszabászatban levágnak mindent méretre ahogy akarod, pl. a Móricz Körtéren, tehát gyakorlatilag csak anyagköltség.
2023. ápr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!