Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ajánlanátok egyedi konyhabútor...

Ajánlanátok egyedi konyhabútor készítésére vállalkozót?

Figyelt kérdés
Valahogy normális árkategórián belül szeretnénk maradni, az ikeás bútorok iszonyúan drágák lettek. Maximum 1,5 milliót tudnának a teljes berendezésre szánni gépekkel együtt. Nem nagy a konyha kb 330+ 2*230 U alakban a bútorozandó felület.

2023. ápr. 10. 14:55
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy lehülyéztél, de szerencsére van a családban szakember (!) aki egy pár ilyet már összerakott. Nem én terveztem nekiállni.

Egyébként ez abszolút részletkérdés, az eredeti témához kevés köze van. Csak azért írtam le ezt az IKEA dolgot is, hogy ha valaki elolvassa majd később ezt a kérdést, ne gondolja a válaszok alapján, hogy 4 millió forintba kerül ma Magyarországon egy konyha. 😀 Persze lehetne 20 millió is, meg 2 is.

Amúgy az elszállt árakon kívül egy értelmes/konkrét választ sem kaptam a kérdésre, max annyit, hogy hova ne menjek…

2023. ápr. 20. 20:28
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a családba szakember akkor miért nem ő csinálja a konyhát?
2023. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!