Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dekoráljam a békebeli...

Hogyan dekoráljam a békebeli fehércsempés fürdőszobát?

Figyelt kérdés

Az az igazi, 15x15 fehér lapokkal van a kicsi fürdőszoba kicsempézve egészen a plafonig. Annyira nyomasztó, régiek a fugák és olyan lehangoló.

Még egy képet sem tudok feltenni. Mit javasolnátok dekorálásra? Milyen csempematricák dobnák fel esetleg? Minden más is fehér benne, egyedül a padló barna :/



2023. jún. 1. 09:38
 1/5 anonim válasza:
100%
Mű virág, virágos matricák. Abban az a jó hogy kb.bármivel lehet.
2023. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár festheted is a csempét, akár több színűre is. Remek youtube videók vannak a témában.
2023. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Alapvetően én nem ajánlom, hogy bármilyen matrica, fólia kerüljön rá, mert javíthatatlan, és ha sérülés éri, mèg rosszabb lesz, mint most.


Két dolgot szoktunk ilyenkor ajánlani, ha teljes felújításra nincs lehetőség.

1. Törekedni kell arra, hogy az építés éveinek stílusa uralja a fürdőszobát, persze ízlésesen. Hiába teszi tele az ember modern szaniterekkel, szerelvényekkel, csak azt eri el, hogy a hatalmas kontraszt miatt, meg nyomasztóbb lesz az egész.

Ma is épülnek vintage stílusú fürdők, ugyanekkora lapokkal burkolva, szóval van miből ihletet meríteni.

2. A Harzo nevű cégnek (biztos van másnak is) van kifejezetten csempét való anyaga, amivel egész szépen fel lehet dobni az össze hatást. Nagyon kedves a területi képviselő, sokszor beszéltem már vele, pedig nem is ez a szakmám. Szerintem simán házhoz is menne, elmondaná mit hogyan miért, és a legjobb ebben az, hogy ezek általában teljesen díjmentesek.

Magukról az anyagokról egyébként a YT-n is vannak videók, szóval egy kis utánajárással, és gyakorlással (ha más nem pár darab régi lerakott csempén) egy laikus ember, akar egy egyedülálló hölgy is meg tudja csinálni.

2023. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azta! Nem számítottam ilyen részletes válaszra utolsó válaszoló, nagyon szuper! Utánanézek a cégnek.

Köszönöm szépen mindenkinek a segítőkész választ!

2023. jún. 1. 11:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én zöld növényekkel (akár mű) dobnám fel. Az én fürdőszobám is fehér (a padló szürke) szintén elég nyomasztó. Vettem mű kúszónövényt, azt futtatam le a tükörről. Egy másik, szintén zöld mű növény cserépben áll. Vettem még hozzá élénk színű, zöld mintájú fürdőszobaszőnyegeket.
2023. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!