Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe kerül manapság...

Mennyibe kerül manapság berendezni egy házat?

Figyelt kérdés

Kb. hány millió Ft szükséges egy kulcsrakész ház berendezéséhez, ami előszoba, konyha, fürdő, wc, nappali-étkező, 2 szoba -ból áll?

Ha az alapvető gépek, bútorokat nézzük csak, szóval extrák nélkül, mondjuk ha mindenből egy közép árkategóriájú darabot szeretnék.


Saját tapasztalatokat szívesen olvasok.



2023. jún. 26. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan ilyen házat bútoroztam, gépesítettem be. És még nem vagyok kész vele. Főleg az igényeiden múlik, az enyémek elég magasak és egyedi bútorokat csináltatok mindenhova.

konyha 2.600.000

fürdő + wc 300.000

háztartási gépek (középkategória) 1.700.000

(mosogatógép, gőzsütő, indukciós főzőlap, kombi hűtő fekete üvegből van a frontja, sziget elszívó (300.000, drága volt), porszívó hepa 13 + állat szőrt felszedi, inverteres motoros mosógép, inverter motoros szárítógép)

kanapé 810.000

Tv nappaliba 450.000

nappali bútor 300.000

előszoba bútor 600.000

étkező székek 6 db 260.000

bárszékek 2db 72.000

étkező asztal 100.000

szobákba hozott bútorok vannak, a szülői háló bútorozása 1 millió lesz, ha nem drágulnak a dolgok, de ez csak jövőre.


Összesen szoba bútorral együtt: ~8,2 millió és a gyerekszobához még nem nyúltunk, de nem is fogunk egy darabig.

Haverom kihozta kb 500.000-ből, használt háztartásigépek, használt bútorok (többsége ingyenes volt), konyhabútort praktikerbe 100000-ért vették.

Bár ez éppen a 2 véglet :)

Szerintem normális bútorokkal és nem a szög egyszerű gépekkel 5-6 millió

2023. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A konyha a legdrágább, hiszen azt be is kell szereltetni. A villanyszerelés sem olcsó, sem az asztalos. Én ott spóroltam ahol tudtam, de hogy azért mégis minőség legyen, kevés a gép, és szerintem így is több mint egy millió, inkább másfél, pedig nagyon pici konyháról beszélünk. Nekem közel sincsenek olyan drága bútoraim mint az első válaszolónak, de 3 milla alatt nem nagyon fog kijönni szerintem összességében. Egy normálisabb gardróbszekrény is vagyonokba kerül.
2023. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!