Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mini konyhabútor csináltatása...

Mini konyhabútor csináltatása mennyibe kerül mostanság?

Figyelt kérdés

Tényleg elég mini konyha lenne... csak 3db (3x60 cm) felsőszekrény kellene, meg egy mosogatószekrény, meg egy 20 cm széles alsószekrény (fiókos vagy polcos), mert a sarokba akkora fér. Pult alá beépített hűtővel (jó szellőzéssel), sima (nem beépített) mosogatógéppel, és beépített sütővel-alap főzőlappal. Anyag nekem elég a legolcsóbb 18mm-es forgácslapból..

Ez szerintetek kb így mennyibe kerülne asztalossal csináltatni? Budapesten. Nagyon árérzékeny vagyok, ez fontos.



2023. szept. 1. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

A magukat asztalosnak nevező "lapszabászati összeszerelők" pofátlan árban dolgoznak és csak milliókról hajlandóak tárgyalni.


Ha nincsen pénzed akkor vegyél előre gyártottat, vagy használtat.

Ha annyid sincsen akkor vágassad le egy lapszabászaton és szereld össze magad.

Nem egy agysebészet.

2023. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
Felejtsd el az asztalost, ha nem kapsz kész méretet akkor nincs valaki a környezetedben aki meg tud különböztetni egy csavarhúzót egy kalapácstól? Kb. annyi szaktudás kell hozzá.
2023. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
350-400ezer körül. Mosogatótálca és gépek nélkül, odaszállítva, beépítve.
2023. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Jó asztalos nem dolgozik ilyen nevetséges feltételekkel. Az a 18 millis lap kb. egy évet fog bírni konyhában, a második év után már könyörögni fogsz új bútorért. Akkor mennyit is költöttél bútorra végülis?


Ha árérzékeny vagy, akkor az egyedi gyártás kizárt. Ikea-ban lehet korrekt bútort venni. Ha nincs a környéken, akkor nézz valami mást.

2023. szept. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


1. és 2. válaszadó: Sajnos nincs senki a környezetemben ehhez.


3. válaszadó: Szuper, az belefér a keretembe, ha úgy értetted hogy anyagköltséggel együtt. Esetleg tudsz valakit aki megcsinálná ennyiért?


4. válaszadó: Az ikeában is 18mm-es lapokból vannak a konyhabútorok, az alapján írtam így. :)


Az ikeában is meg lehet oldani a hűtő beépítését? Mert igazából ez lenne a legnagyobb gondom

2023. szept. 2. 04:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezzel foglalkozom, de Győrben, Budapesten nem ismerek asztalost.

Az Ikeában egyébként egyáltalán nem biztos, hogy olcsóbb, néhány alkalommal volt lehetőségünk összehasonlításra. Olcsóbb csak akkor lehet, ha a vásárló maga állítja össze.

A bútorlappal meg nem lesz semmi baj.

2023. szept. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
200-300000 ft/fm, blum vasalatokkal, nagyon függ attól milyen színeket választasz, és mennyire extrázod a vasalakkal a konyhádat
2023. szept. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a tippeket megint!


2,8 méter hosszú a konyha két fal mellett (2 m + kb. 80-90 cm a sarokban), de abba max egy 20 cm széles alsó szekrény fér bele majd a mosogatószekrényen kívül. A többi az mind háztartási gép helye lesz.


Amúgy a szín nem fontos, inkább az ár, és hogy azért tartós legyen annyira, hogy nem esik szét hamar. Pl OBI konyhát láttam olcsón, de szerintem az szétmegy hamar. Pénzben erre tudok költeni kicsit, hogy az OBI-snál tartósabb legyen, hogy normálisan rakják össze, meg vasalat, fióksín, élzárás, ilyesmi legyen normális, de semmi extrára nem gondolok itt se.

2023. szept. 2. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!