Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen párna vált be székmagas...

Milyen párna vált be székmagasítónak?

Figyelt kérdés
Van egy túl magas íróasztal, és egy szék, ami viszont a felső állásban is alacsony. 4-5 cm hiányzik, hogy hosszú távon kényelmes legyen a munka. Most összehajtott törölközőket teszek magam alá, de ez csak ideiglenes megoldás. A gyógyászati gerinckímélő párnák elég magasak/kemények ilyen használathoz? Láttam felálláskönnyítő párnát, de az túl nagy, nem férne el a széken.
dec. 20. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Az íróasztal lábából levágni vagy a szék alá tenni valamit nem opció? Mert én a kettő közül valamelyiket csinálnám.
dec. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Görgős irodai szék, az asztallábak meg alumínium csövek, csavarható talpakkal a magasság állítására. Biztos le lehet fűrészelni belőlük, csak elsőre egyszerűbb megoldást keresek.
dec. 20. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet a legjobb egy másik szék lenne amit jobban meg lehet emelni. Vagy lehet, hogy az asztal el van fuserálva?


Szerintem ez a magasítás nem jó megoldás hossuútávon sehogy se. Nem lesz kényelmes.

dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az asztal 74 cm-es legalacsonyabb állásban, ahogy elnéztem a webshopokban ez elterjedt méret. A szék meg szintén a szokásos kb. 52 cm az ülés tetején mérve (nyilván picit süllyed beleüléskor). Azóta néztem, vannak 58 cm-re emelhető székek is, ha nincs más megoldás, akkor cserélni fogom. Íróasztalból ennél alacsonyabbat csak gyerekbútorban láttam, az viszont a felületén túl kicsi nekem.
dec. 20. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet akkor te vagy nagyon alacsony?
dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
180 cm vagyok, de lehet hogy a láb-törzs arányokkal van baj :D
dec. 20. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!