Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tényleg annyira ronda lett a...

Tényleg annyira ronda lett a konyha az új színnel? Új konyhára nem telik és egyedül más nem jutott eszembe. Barna szín minden árnyalatát utálom.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Szőnyegeket kicseréltem kisebbre.


febr. 10. 15:02
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Lámpa azért lett magasabbra rakva, mert túlságosan ányekolt, ha a pulton pl mértem a kutyák kajáját.
febr. 10. 15:03
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik az új, mintha kicsit világosítana az a szürke szín. Klassz lett :)
febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Fal is régi sárga festékkel volt lekenve és olyan hatást keltett mnalam, mintha már zsíros koszos lett volna és azert sargult be.
febr. 10. 15:11
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Én egyedül a szőnyegeket venném fel, konyhában nem tartom praktikusnak, de alapból jó konyha, szép a színe.
febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Van egy oldal, igaz külföldi, ott élek és nekik nem teszik. Kb. 80 emberből talán 10nek tetszik. Mindenki a barnát hagyta volna és a piros szegélyeket a bútorokon.
febr. 10. 15:12
 6/23 A kérdező kommentje:
Tettem fel kis szőnyeget, hideg a kő és nem mindig papucsban megyek be, ha sietek valamiért nem időzök bent.
febr. 10. 15:13
 7/23 anonim ***** válasza:
Nagyon szép!
febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cuki, nekem tetszik.
febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
NEKED tetszik? HA erre igent mondasz, akkor miért foglalkozol mások véleményével!
febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

1. Egyetértek előzővel, NEKED kell, hogy tetszen (pláne idegenek véleménye miért érdekel???)

2. Nekem a régi stílusa jobban bejön, de az új sem csúnya egyáltalán.

febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!