Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egyedül hogy rakjam össze? Ór...

Egyedül hogy rakjam össze? Órák óta szenvedek. Itt nincs senkim ,se család, se barátok. Fém ágy és a rácsai.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2022. máj. 30. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
A 2.kepen látható rajz szerint.
2022. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Ha vannak hozzá szerszámok és képes vagy egy konkrétan szájbarágós rajzot értelmezni, akkor nem tudom mi lehet a gond?

Nem költöztél el te otthonról egy kicsit túl hamar?

2022. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
18 eves húgom kettő ilyet szerelt össze pár hete. A rajz elég alapos és részletes, úgy látom.
2022. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Fogyatékos 35 éves vagyok és nem megy.

Most nagyjabol sikerült de időm sincs , mindjárt kelek és aludni kellene. Legközelebb másfél hét múlva leszek úgy itthon ,hogy ráérek egesz nap szenvedni vele. Ezért akartam mielőbb nekiàllni. Szobában felejtős most az alvás. Nem is vacsoráztam, lehet attol lettem ideges. De vagy eszek vagy a dolgom csinálom.

2022. máj. 30. 23:20
 5/18 A kérdező kommentje:

Alvásról ne is beszéljünk. 5 óra múlva kelek.

Muszáj volt nekiállni, mert nem tudtam a dobozát hova tenni és van háziállatom, akik ezen ugrálnak meg a dobozát kaparják.

2022. máj. 30. 23:24
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Pihenj rá, kell az evés és az alvás is a munkához. Friss aggyal majd jobban megy. Áthívhatsz szomszédot is, vagy valakit csak ismersz ott, ahova költöztél. Nem kell rokonnak vagy barátnak lennie.
2022. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Merre vagy?

Ha a közelben akkor tudok segítséget!

2022. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Ezt most hagyd, ráér 1,5 hét mulva is
2022. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk egy komplett konyhabutort kell osszerakni,ha felnyomtuk a jarolapot. Mi is kb igy vagyunk,mint te. Allataink detto.
2022. máj. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Unom már, hogy vsgy haladok a dolgaimmal vagy alszok.

Matracon alszok így is ,mert nem volt àgy. Nem is akartam, mert tetszik a földön alvás, csak ott hidegebb van, fázós vagyok.

Szekrényt is raktam össze kettőt egyedül nem rég. 1 hónapja ìnhüvelygyulladásom van és nagyon fáj a kezem. Derekam is. De nem tudtam volna a költözés utáni káoszban élni még hosszú ideig. Ez az utolsó nagy dolog ,amit össze kell raknom.

Itt nem ismerek senkit. Nem vagyok olyan se ,hogy idegen szomszédokat kérjek meg bármire is.

Nagyjából este összeraktam, de szerintem nem értette sokmindenki q problémám. Mindkét oldalon 3 rács, amit csavarozni kell , lehet rögzíteni és a többi meg kicsúszkált. Összekinlódtam valahogy , kanapén aludtam benyugtatózva, mert másképp nem tudtam volna elaludni.

Húgomnak is van ilyen ágya, ő már nem emlékszik hogy rakta össze ,de annyi rémlik neki ,hogy apám jött rá, hogy kell ,hogy a rácsok ne csússzanak ki a lyukakból.

Ez volt a neheze , szerintem a többi könnyebben fog menni. Többi egyértelmű.

2022. máj. 31. 05:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!